Honda X-ADV - Widok z przodu z prawej strony, między miastem a lasem, szary motocykl
Honda X-ADV - Widok z przodu z prawej strony, między miastem a lasem, szary motocykl

X-ADV

NA SKRAJU DROGI

BEZMIAR PRZYGODY ZA KAŻDYM ZAKRĘTEM

Nasz X-ADV wykonał pierwszy ruch. Przełamał lody. I wyznaczał drogę. Łącząc możliwości i osiągi motocykla klasy adventure z komfortem, wygodą i zdolnościami do codziennej jazdy w mieście typowymi dla maxiskutera, jest niczym dwukołowy SUV wymykający się konwencji. Wysokiej klasy miejski eksplorator, potrafiący w mgnieniu oka wyjechać z miejskiego zaułka na terenowy szlak (i równie szybko wrócić), X-ADV zamienia każdy przejazd w niepowtarzalne doświadczenie. A teraz ulepszyliśmy go w każdym calu.

WYJĄTKOWY POJAZD

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor
  Przewiń

  ULEPSZENIA POZWALAJĄCE ODKRYWAĆ NOWE HORYZONTY

  Jeszcze bardziej zwiększyliśmy wszechstronność skutera X-ADV, przygotowując go na każde możliwe zastosowanie.

  Rama jest lżejsza, z przeprojektowanego siedzenia łatwiej sięgnąć do ziemi, a nowe nadwozie podkreśla wizerunek solidności, z którego słynie X-ADV. Skrywa również więcej przestrzeni bagażowej i gniazdo ładowania USB Type-C. Dwa reflektory LED zawierają światła dzienne zapewniające najlepszą widoczność, a pełnokolorowy ekran TFT ma intuicyjny interfejs obsługi. Nowy system głosowego sterowania smartfonem umożliwia również sterowanie wieloma funkcjami smartfona, w tym nawigacją, połączeniami telefonicznymi, wiadomościami i odtwarzaniem muzyki (współpracuje tylko z urządzeniami z systemem Android™). Gdziekolwiek się znajdziesz, zawsze będziesz w kontakcie.

  Honda X-ADV - widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, miejska ulica
  Widok motocykla Honda X-ADV z kierowcą na leśnej drodze z przedniej prawej perspektywy

  Aby dłużej utrzymać przypływ emocji podczas dodawania gazu, podwyższyliśmy maksymalną prędkość obrotową oraz zwiększyliśmy moc dwucylindrowego silnika o pojemności 745 cm3. Przepustnica sterowana elektronicznie (TBW) i cztery domyślne tryby jazdy optymalizują zachowanie maszyny w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Ogólnie skuter X-ADV jest bardzo elastyczny: można w pełni dostosowywać moc i charakter silnika, moment zmiany przełożenia w dwusprzęgłowej skrzyni biegów DCT, działanie systemu sterującego momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) i poziom interwencji układu ABS.

  ŻEGNAJ ASFALCIE, WITAJ TERENIE

  Od gładkiego asfaltu, przez wymagające miejskie ulice, aż po szlaki w terenie. X-ADV świetnie sobie radzi w każdej sytuacji.

  Honda X-ADV, szary motocykl na leśnej drodze
  Honda X-ADV, szary motocykl na ulicy

  WULKAN MOCY

  Osiągi, które dają przyjemność z jazdy, i prowadzenie, które inspiruje. Dokądkolwiek zechcesz się zapuścić.

  Dwucylindrowy silnik imponuje mocą mimo niewielkich rozmiarów. Wiemy, że dla swojego X-ADV masz zaplanowanych wiele przygód, dlatego zmniejszyliśmy masę o 2 kg, a w to miejsce wstrzyknęliśmy więcej mocy (43,1 kW, przy momencie obrotowym 69 Nm), co uzyskaliśmy poprzez zmodyfikowanie dolotu, ustawienia rozrządu i wydechu. Przepustnica sterowana elektronicznie (TBW) umożliwiła wprowadzenie czterech domyślnych trybów jazdy uwzględniających większość warunków, z jakimi się można zetknąć, a także zarządza uwalnianiem mocy przez silnik, efektem hamowania silnikiem, interwencjami układu ABS i działaniem dwusprzęgłowej skrzyni biegów. System sterujący momentem obrotowym HSTC również oferuje precyzyjniejsze, 3-zakresowe sterowanie, a także adaptuje się do ustawień innych układów. Wszystkie tryby jazdy można łatwo wybierać za pomocą ekranu TFT i przełączników na lewej manetce, a opcja USER umożliwia pełną personalizację skutera X-ADV zgodnie z własnymi preferencjami.

  Stalowa rama rurowa typu „diament” jest całkowicie nowa. Została istotnie wzmocniona, jednak zachowuje dokładnie te same wymiary, geometrię układu kierowniczego i zawieszenie o długim skoku, które gwarantują pewne i zwinne prowadzenie budzące zaufanie na każdej nawierzchni.  Dwa ustawione naprzeciwko siebie czterotłoczkowe hamulce mocowane radialnie solidnie wczepiają się w swoje tarcze. We wszystkich domyślnych trybach jazdy drogowej układ ABS interweniuje mocno, natomiast w trybie GRAVEL jego działanie jest osłabione, tak aby na luźnych nawierzchniach skuter hamował wydajne i równomierne.

  Honda X-ADV, widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, zaparkowana, szary motocykl
  Honda X-ADV, widok z przodu z prawej strony, kierowca stojący na szarym motocyklu, leśna droga
  Honda X-ADV, widok z przodu z prawej strony, zaparkowana na parkingu, zachód słońca
  Honda X-ADV, widok z prawej strony, z kierowcą, szary motocykl, leśna droga
  Widok Hondy XADV w aplikacji.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.