Honda CB125R, widok z prawej strony z przodu, zdjęcie studyjne, czarny motocykl

CB125R

LEKKI I IDEALNY DO PODBOJU ULIC

UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ

Honda CB125R opakowuje fantastyczne osiągi w modną sylwetkę, oferując początkującym motocyklistom ekscytujące i jednocześnie bezpieczne wrażenia z jazdy. Mniejszy kuzyn zapierającej dech w piersiach CB1000R, a zatem członek rodziny Neo Sports Café, pewnie deklaruje swoje możliwości za pomocą odważnie stylizowanego nadwozia otaczającego ramę ze stalowych rur. Supernowoczesny panel wskaźników LCD i pełne oświetlenie LED to rozwiązania z klasy premium, ale bez wątpienianajwiększą uwagę przyciąga dodatkowa moc nowego silnika DOHC o pojemności 125 cm3 oraz precyzja działania zawieszenia wyposażonego w widelec Showa SFF-BP USD.

Przewiń

PEŁNOWYMIAROWE EMOCJE

Mały motocykl, który sprawia wiele radości.

Dzięki minimalistycznemu podejściu do konstrukcji maszyny im więcej jeździsz swoim CB125R, tym pewniej się czujesz. Niewielkie wymiary ułatwiają opanowanie maszyny na drodze, a cechy motocykla wagi ciężkiej czynią z niego idealną przepustkę do świata dużych chłopców. Zupełnie nowy jednocylindrowy czterozaworowy silnik z dwoma wałkami rozrządu w głowicy (DOHC) osiąga moc wyższą o 1,2 kW i moment obrotowy większy 1,6 Nm, a swoją siłę przekazuje za pośrednictwem gładko działającej 6‑biegowej skrzyni biegów. Do nowego silnika doskonale pasuje przedni widelec Showa SFF-BP USD z lagami o średnicy 41 mm — zaawansowane rozwiązanie stosowane w naszych większych modelach — zapewniający maksymalną kontrolę i precyzję kierowania. Profesjonalnego obrazu dopełniają pełnowymiarowe opony, mocowany radialnie przedni zacisk hamulcowy i układ ABS z bezwładnościowym modułem pomiarowym (IMU). Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom, ta maszyna doskonale się do tego nadaje.

Honda CB125R, widok z prawej strony, zbliżenie na przednie koło i hamulce, zdjęcie studyjne, niebieski motocykl
Honda CB125R, widok z prawej strony, zbliżenie na zbiornik paliwa i kierownicę, zdjęcie studyjne, niebieski motocykl
Honda CB125R, widok z prawej strony z przodu, zbliżenie na światła, zdjęcie studyjne, czarny motocykl
Honda CB125R, zbliżenie na silnik, zdjęcie studyjne

JAZDA MOTOCYKLEM W NAJCZYSTSZEJ MOŻLIWEJ FORMIE

Co się kryje za hasłem „Neo Sports Café”? Niczym niezakłócona więź między człowiekiem a maszyną.

Emocje towarzyszące jeździe. Każdy członek rodziny — jednocylindrowe CB125R i CB300R oraz czterocylindrowe CB650R i CB1000R — ma silnik i zawieszenie zapewniające ekscytujące wrażenia z jazdy. Ale to nie wszystko. Każdy element ma nawiązywać do klasy premium, ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej jakości podzespołów. No i jest jeszcze styl. Neo Sports Café wyróżnia się elegancką prostotą eksponującą surowe piękno mechaniki maszyny. Jeżdżąc tym motocyklem, czujesz dumę z jego posiadania.

Honda CB125R, widok z prawej strony, zdjęcie studyjne, czarny motocykl