CB125R

Lekki i idealny do podboju ulic


CB125R jest nie tylko efektowny, ale jego skoncentrowane osiągi zapewniają, że jeździ tak dobrze, jak wygląda. Elegancka, minimalistyczna stylistyka zapewniająca kultowy wygląd jednoznacznie wyróżniający z tłumu. Łatwy w prowadzeniu, z dopracowanymi rozwiązaniami technicznymi zapewniającymi precyzyjną kontrolę tak pożądaną przez świeżych posiadaczy prawa jazdy kategorii A1.

Odważna stylistyka i moc nawiązujące do większych braci

Przynależąc do rodziny Neo Sports Café, ten mniejszy brat modelu CB1000R od razu rzuca się w oczy. Odświeżony CB125R ma odważną stylistykę i wiele nowoczesnych akcentów, a rama ze stalowych rur i okrągły reflektor w charakterystycznej oprawie dopełniają wyjątkowość sylwetki. W pełni diodowe oświetlenie i kolorowy 5-calowy ekran TFT nadają Hondzie CB125R dodatkowego wyrafinowania.

Ale to, co naprawdę przyciąga uwagę, to skoncentrowane osiągi silnika DOHC 4V o pojemności 125 cm3. Precyzja widelców amortyzowanych Showa SFF-BP USD zapewnia płynniejszą jazdę i przyjemniejsze wrażenia nawet podczas jazdy po wyboistych drogach.

 

Istota Neo Sports Café: Integracja kierowcy z motocyklem

Neo Sports Café wyróżnia się elegancką prostotą eksponującą surowe piękno mechaniki maszyny. Każdy model ma specyfikację jednoznacznie nawiązującą do klasy premium, co szczególnie widać po wysokiej jakości zastosowanych podzespołów. Mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o zaktualizowany CB125R. Uliczny motocykl o pojemności 125 cm3 z rzeźbionymi liniami, efektownym oświetleniem LED i charakterystycznymi krzywiznami - retro-minimalizm zaprojektowany, aby się wyróżniać.

Odważne kolory.

  • Matowoszary metalizowany Mat Cynos Gray Metallic Standard
  • Reef Sea Blue Metallic Standard
  • Pearl Cool White Standard
  • Pearl Splendor Red Standard
*