Akademia motocyklowa Autodrom Jastrząb i Honda!

Naszym celem jest wesprzeć Cię w dążeniu do doskonalenia techniki jazdy na motocyklu. Podnoś swoje umiejętności w zróżnicowanych warunkach i nie pozwól, aby cokolwiek Cię zaskoczyło. A przy tym wszystkim ŚWIETNIE SIĘ BAW!

ZESPÓŁ INSTRUKTORSKI AKADEMII MOTOCYKLOWEJ JASTRZĄB & HONDA

Szkolenia w ramach Akademii Motocyklowej zespół wykwalifikowanych instruktorów pod wodzą wyjątkowego fana jednośladów, Seweryna Gładygi.

Niekonwencjonalne podejście do zadań przekłada się na wyjątkowy kontakt z uczestnikami, co sprzyja tworzeniu bezpiecznego środowiska i wspieraniu kursantów w przekraczaniu granic.

Szkoląc zarówno dzieciaki jak i przyszłych instruktorów, nasz zespół dąży do inspirowania innych i promowania bezpieczeństwa, nie zapominając o wyjątkowej radości, jaką daje jazda na motocyklu.

SZKOLENIE OGÓLNOROZWOJOWE

Chcesz nauczyć się jeździć w górach? Pragniesz sprawnie manewrować w wielkomiejskich korkach? A może potrzebujesz przygotować się do podróży w zmiennych warunkach lub po prostu zacząć przygodę z motosportem?

Nasze treningi to świetny start do świata współzawodnictwa. Kurs o charakterze ogólnorozwojowym pozwoli każdemu motocykliście doskonalić technikę jazdy, niezależnie od stopnia zaawansowania i ćwiczyć reagowanie w sytuacjach awaryjnych.

SZKOLENIE ADVENTURE

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile za kierownicą motocykla klasy Adventure?

Połącz doskonalenie techniki jazdy z turystyką, o jakiej marzy każdy poszukiwacz przygód. Pierwszego dnia będziemy ćwiczyć i testować nasze limity w warunkach toru treningowego, a drugiego – wyruszymy w trasę po drogach i bezdrożach obszaru, na którym spotykają się krajobrazy Mazowsza i Małopolski.

Napotkane na tej trasie wyzwania zachęcą Cię do przekraczania dotychczasowych ograniczeń i zmotywują do na torze. Po zakończeniu kursu zyskasz umiejętności, które pozwolą Ci zachować bezpieczeństwo na drodze i czerpać maksimum radości z jazdy.

UWAGA: możesz skorzystać z tej oferty w pełnym zakresie lub zapisać się na jeden dzień szkolenia – wybór należy do Ciebie!

TRACK DAY MOTO

Pragniesz poczuć adrenalinę i sprawdzić się w kontrolowanych warunkach?

To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy Track Day Moto! Przygotuj się na niezapomniany dzień na Autodromie Jastrząb, gdzie zapewniamy Ci przestrzeń do eksplorowania możliwości Twoich i Twojego motocykla.

Na naszym wydarzeniu masz możliwość skonsultować się z doświadczonymi instruktorami, którzy nie tylko staną na straży Twojego bezpieczeństwa, ale również chętnie udzielą Ci wskazówek, jak zoptymalizować technikę jazdy i urwać kolejne sekundy z czasów okrążeń.

ZAPRASZAMY NA CYKL WYDARZEŃ!

  • MAJÓWKA Z AUTODROMEM JASTRZĄB >>> 4-5.05.2024
  • SZKOLENIE OGÓLNOROZWOJOWE >>> 19.05.2024
  • SZKOLENIE ADV >>> 1-2.06.2024
  • TRACK DAY MOTO >>> 13.07.2024
  • SZKOLENIE OGÓLNOROZWOJOWE >>> 21.07.2024
  • TRACK DAY MOTO >>> 27.07.2024
  • SZKOLENIE ADV >>> 3-4.08.2024
  • TRACK DAY MOTO >>> 17.08.2024
  • ZAKOŃCZENIE SEZONU >>> 5.10.2024

ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE AUTODROM JASTRZĄB: 

Dla motocyklistów – Autodrom Jastrząb (torjastrzab.pl)