Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Honda SH125i – widok z przedniej prawej perspektywy, z modelem

Bezwzględna elegancja

Przewiń
Honda SH125i skręcająca w lewo – widok z lewej strony, z przodu

ŻYCIE JEST SZYBKIE TAK JAK NASZ MODEL SH125i

OPRACOWANY DZIĘKI SUKCESOM

Najlepsi w swojej klasie zawsze zwracają uwagę.

Żyjesz w mieście, wiemy, że Twoje życie przebiega szybko. Tornado terminów i miejsc, w których musisz być. Musisz nadążać. I dobrze się przy tym bawić. Dzięki swojemu instynktowi i designowi nasz nowy model, SH125i, świetnie się do tego nadaje. Wyprzedza konkurencję dzięki nowoopracowanej, sportowej stylistyce i bardziej ekonomicznemu, czterosuwowemu silnikowi eSP+ wyposażonemu w układ HSTC.

Ultranowoczesna mobilność

W celu zapewnienia dodatkowej wygody zintegrowany został port USB, który umożliwia ładowanie w podróży. Jednocześnie staranna zmiana geometrii tylnego zawieszenia poprawiła jakość i komfort jazdy. Nowiutka deska rozdzielcza w formie wyświetlacza LCD prezentuje dokładnie to, co trzeba wiedzieć wyraźnie i precyzyjnie, a kompletne oświetlenie LED jest ostre i dobrze widoczne.

Motocyklista parkujący Hondę SH125i – widok z lewej strony, z przodu
Honda SH125i – widok z przodu, zbliżenie na przedni reflektor

Łatwa jazda

Łatwość obsługi zapewnia kluczyk Honda Smart, który bez wyciągania z kieszeni obsługuje zapłon, fotel, korek wlewu paliwa i blokadę kierownicy, a także w opcji istnieje możliwości dodania kufra górnego, który blokuje się automatycznie i po prostu otwiera za pomocą przycisku zamontowanego na uchwycie. Istnieje również możliwość wyboru przedniej szyby i osłon dłoni, które zapewnią dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi podczas jazdy w zimie.

Honda SH125i – widok z lewej strony

Dokonaliśmy kilku zmian i dzięki lekkiej nowej ramie uzyskaliśmy ponad 50% więcej miejsca, co pozwala na uzyskanie dodatkowego miejsca wystarczającego na przechowywanie kasku integralnego.

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się bliżej unikalnym cechom, które stawiają wyrafinowany SH125i w czołówce klasy.

  • Pearl Nightstar Black Standard
  • Pearl Falcon Grey Standard
  • Matte Pearl Cool White Standard
  • Matte Pearl Pacific Blue Standard
  • Matte Coal Black Metallic Standard
  • Vetro Standard
  • Matte Pearl Cool White (SE) Standard
*

LEPSZE DYNAMICZNE OSIĄGI

Nowy chłodzony cieczą silnik SH125i 4V eSP+ jest szybszy, smuklejszy i czystszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Aby utrzymać wiodącą pozycję SH125i, dodaliśmy czterosuwowy silnik eSP+ o pojemności 124,8 cm3, chłodzony cieczą, który płynnie rozwija większą moc osiągając 12,5 KM (9,2 kW) przy 8250 obr./min i moment obrotowy 11,4 Nm przy 6500 obr./min. Dlatego czas rozruchu w pozycji stojącej jest krótszy, a przyspieszenie i prędkość maksymalna większe niż w przypadku SH125i. Wszystko to przydaje się podczas pokonywania korków.

Smukła i czysta

Oszczędność paliwa (bez włączonej funkcji Auto Stop) wzrasta z 2,3 l/100km w przypadku silnika 2V eSP+ do 2,2 l/100km w przypadku silnika 4V eSP+ (tryb WMTC). Tak samo ważne dla właścicieli i dla maszyny, która większość czasu spędzi w środowisku miejskim jest to, że silnik SH125i eSP+ jest zgodny z normą EURO5; dopuszczalne limity emisji spalin określone w normie EURO5 są drastycznie obniżone w porównaniu z limitami EURO4.

TECHNOLOGIA AUTO STOP

CICHO WYŁĄCZA I WŁĄCZA SILNIK PRZY ZATRZYMANIU NA ŚWIATŁACH

Honda SH125i – zbliżenie na prawą manetkę
Honda-SH125i z kierowcą w mieście – widok z przodu, z prawej strony

UROZMAIĆ SWOJE ŻYCIE

Dwie nowe wyraziste opcje kolorystyczne nadają sportową zadziorność skuterowi SH125i.

Chcesz, aby Twój SH125i wyróżniał się z tłumu? Wybieraj między tajemniczą matową szarością Matte Rock Gray a subtelną matowo-perłową chłodną bielą Matte Pearl Cool White. W obu wariantach otrzymujesz współczesny wygląd ze sportowym akcentem, charakterystyczny pasek na podłodze z logo SH, czerwoną symbolikę SH i logo Hondy oraz sportowy wzór pasków na reflektorze.

SH125i
Widok Hondy SH125i w aplikacji.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.