Close

CB650R
Neo Sports Café

ZAMIEŃ NUDĘ NA DRESZCZYK EMOCJI.

 

Każdy dzień jest podróżą. Wyrusz w swoją z modelem CB650R. Dzięki wyjątkowej wydajności należący do rodziny Neo Sports Café sportowy motocykl CB650R typu naked o zadziornym rysie jest gotowy, aby zabrać Cię w niezapomnianą miejską przygodę.

EFEKTY DŹWIĘKOWE NAŚLADUJĄCE SILNIK CZTEROCYLINDROWY

Zwiększ obroty silnika i poczuj, jak motocykl CB650R nabiera życia. Zamknij oczy i posłuchaj doskonale zharmonizowanej symfonii silnika czterocylindrowego wygrywanej przez poskręcane rury wydechowe i kompaktowy tłumik. Zostań królem szosy. (najlepiej odsłuchać na słuchawkach)

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się wyjątkowym elementom, które sprawiają, że motocykl CB650R ma status legendy.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Minimum zmartwień, maksymalna przyjemność z jazdy.

Nowy motocykl CB650R ma elegancki, opływowy kształt pasujący do Twojego wyrafinowanego miejskiego stylu. Wyjątkowo zwarta, mocna konstrukcja przypomina minimalistyczną stylistykę retro odwzorowaną w modelu CB1000R Neo Sports Café, ale przy mniejszej o 5 kg masie. Zakrzywione linie współgrają tu z ostrymi kątami, a zwieńczeniem całego projektu jest wyjątkowa przednia lampa LED. W motocyklu CB650R mniej oznacza więcej.

SILNIK, W KTÓRYM SIĘ ZAKOCHASZ

Wysokie osiągi i wspaniała rozrywka.

Kupujesz motocykl, żeby na nim jeździć. Chcesz wtedy czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcesz przekraczać granice. Czterocylindrowy, 16-zaworowy silnik rzędowy DOHC w modelu CB650R zaprojektowano po to, aby go maksymalnie wykorzystać. To arcydzieło inżynierii. Baw się dobrze podczas jazdy.

Zbliżenie na silnik i kierownicę modelu CB650R Neo Sports Café
CB650R Neo Sports Café, zbliżenie na rurę wydechową
CB650R Neo Sports Café nocą na tle miasta
Zbliżenie na przedni reflektor CB650R Neo Sports Café nocą na tle miasta

W PEŁNI WYPOSAŻONY

Wszystko, czego potrzebujesz. Nic, co stanęłoby Ci na drodze.

Motocykl klasy premium wymaga sprzętu najwyższej jakości. Pełne oświetlenie LED w modelu CB650R nadaje mu wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Charakterystyczna okrągła lampa przednia rzuca intensywny snop światła o błękitnym zabarwieniu. Wyświetlacz zestawu wskaźników znajduje się na cyfrowej desce rozdzielczej wyposażonej w lampki LED, należą do niego między innymi wskaźniki wybranego biegu i konieczności zmiany biegu.

CB650R Neo Sports Café zbliżenie na kierownicę