Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

Forza 750 - widok z przodu z boku, z kierowcą

BEZKONKURENCYJNY SKUTER KLASY GT

Skuter Forza 750 jest napakowany nowoczesną techniką i dopracowanymi sportowymi osiągami, wyróżniając się przy tym współczesną, przykuwająca wzrok stylistyką. Gdziekolwiek chcesz pojechać — w trasę, do miasta, w sprawach służbowych czy dla przyjemności — skuter będzie najlepszym towarzyszem dzięki przemyślanej, zoptymalizowanej konstrukcji zapewniającej komfort i praktyczność luksusowego motocykla GT.

Forza 750 - praktyczność idealna na miasto, zdjęcie z kierowcą

Zaprojektowany na całe życie

Forza 750 jest na tyle kompaktowy, że się mieści w ciasne przestrzenie między samochodami, ale równocześnie wygodny dla dwóch osób, a kierowcy zapewnia dużo miejsca na nogi. Do tego trzeba dodać styl, który przyciąga wzrok w każdym otoczeniu. Obowiązkowy jest też przyjemnie pracujący, mocny silnik, tak samo jak podwozie zapewniające świetne prowadzenie oraz dobra aerodynamika przy wysokich prędkościach. Pod siedzeniem znajduje się praktyczny 22-litrowy schowek mieszczący kask integralny i wyposażony w gniazdo USB Type-C, a osobno wygospodarowano przestrzeń na podręczny schowek. Forza 750 to idealny skuter na codzienne dojazdy po mieście.

Forza 750 - praktyczność idealna na miasto, zdjęcie z kierowcą

Nigdy nie robisz sobie przerwy, więc skuter Forza 750 skroiliśmy pod aktywny tryb życia

Wyposażyliśmy go w zaawansowane rozwiązania, dzięki którym nie musisz iść na żadne kompromisy. Funkcja stałego połączenia bezprzewodowego zapewnia niezakłóconą komunikację między smartfonem a zestawem wskaźników w postaci 5-calowego wyświetlacza TFT o żywych kolorach. System Honda RoadSync (współpracuje z urządzeniami z systemami Android™ i iOS™) nawiąże łączność z urządzeniem i wtedy z wyświetlacza TFT oraz przyciskiem na lewej manetce możesz obsługiwać nawigację ze szczegółowymi wskazówkami dojazdowymi, połączenia telefoniczne, wiadomości i muzykę. Masz więc cały czas kontakt ze światem zewnętrznym.

Forza 750 - praktyczność idealna na miasto, zdjęcie z kierowcą

Stworzony, by pomagać swojemu użytkownikowi

Na pokładzie są trzy domyślne tryby jazdy do wyboru, z możliwością personalizacji. Tryb USER pozwala indywidualnie określić zachowanie silnika, moment zmiany biegu i inne cechy charakteru skutera Forza 750. Użytkownicy mogą wybierać między sześciobiegową skrzynią ręczną (teraz wyposażoną w sprzęgło antyhoppingowe) lub unikatową sześciobiegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną (DCT), dzięki czemu nigdy nie tracisz tej ekscytującej więzi ze swoją maszyną. Aby umożliwić jeszcze lepsze kontrolowanie maszyny, dodano nowe tryby w systemie kontroli momentu obrotowego HSTC (Honda Selectable Torque Control) oraz dopracowano ustawienia optymalizowania przyczepności. Podczas gwałtownego hamowania załącza się funkcja sygnalizacji hamowania awaryjnego (ESS), ostrzegając kierowców znajdujących się za Tobą.

Forza 750 - praktyczność idealna na miasto, zdjęcie z kierowcą

Osiągi na każdą sytuację

Forza 750 dynamicznie przyspiesza na każdym biegu już od pozycji postojowej, a następnie może relaksowo jechać z prędkościami autostradowymi. Silnik o maksymalnej mocy 58,6 kM (43,1 kW) i momencie obrotowym 69 Nm sprawia, że Forza 750 doskonale łączy osiągi z paliwooszczędnością. Zbiornik paliwa o pojemności 13,2 l wystarcza do przejechania nawet 370 km. Istnieje również możliwość przeprowadzenia konwersji do mocy 35 kW, tak aby skutera mogły używać osoby posiadające prawo jazdy A2.

  • Matte Ballistic Black Standard
  • Candy Chromosphere Red Standard
  • Matte Jeans Blue Standard
  • Iridium Grey Metallic Standard
*
Aplikacja Honda Motorcycles Experience z Forzą 750

Honda Motorcycles Experience

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.