Forza 750, RANNE PTASZKI — UŻYTKOWNICY MODELU FORZA
Forza 750, RANNE PTASZKI — UŻYTKOWNICY MODELU FORZA

FORZA 750

RANNE PTASZKI — UŻYTKOWNICY MODELU FORZA

Przewiń

ŚMIAŁY RUCH

Wiesz, czego się spodziewać po linii Forza. Nasza rodzina wyjątkowych skuterów: zaawansowane technologie, sportowe osiągi i współczesna, przyciągająca uwagę stylistyka. Na szczycie gamy pojawił się teraz nowy model Forza 750. Gdziekolwiek chcesz pojechać — do miasta, w sprawie służbowej, na wypoczynek lub na zwykłą przejażdżkę, skuter będzie najlepszym towarzyszem dzięki przemyślanej, zoptymalizowanej konstrukcji zapewniającej komfort i praktyczność luksusowego motocykla GT, błyskawicznie reagującemu na gaz dwucylindrowemu silnikowi o pojemności 745 cm3, motocyklowym hamulcom i wysokiej jakości zawieszeniu.

POSZERZ SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU

Ten megaskuter jest wyjątkowym produktem. Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor

  ZAWSZE GOTOWY DO DZIAŁANIA

  Nigdy nie robisz sobie przerwy, więc skuter Forza 750 skroiliśmy pod aktywny tryb życia.

  Wyposażyliśmy go w zaawansowane rozwiązania, dzięki którym nie musisz iść na żadne kompromisy. Funkcja stałego połączenia bezprzewodowego zapewnia niezakłóconą komunikację między smartfonem a zestawem wskaźników w postaci wyświetlacza TFT o żywych kolorach. Na pokładzie są trzy domyślne tryby jazdy do wyboru, z możliwością personalizacji, oraz płynnie działająca, sześciobiegowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów (DCT). Dodatkowo w każdym ułamku sekundy jazdy system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) dba o maksymalną przyczepność tylnej opony.

  Forza 750, zawsze gotowy do działania

  BEZKONKURENCYJNY SKUTER KLASY GT

  Wyszliśmy od pytania. Co musiałby zawierać najlepszy skuter klasy GT? Zbadaliśmy każdy aspekt wyglądu i funkcjonalności. Na tej podstawie wypracowaliśmy odpowiedzi. Po pierwsze musi być na tyle kompaktowy, aby się mieścił w ciasne przestrzenie między samochodami, ale równocześnie wygodny dla dwóch osób, a kierowcy zapewniał dużo miejsca na nogi. Do tego trzeba dodać styl, który przyciąga wzrok — w ruchu i na postoju. Obowiązkowy jest też przyjemnie pracujący, mocny silnik, tak samo jak podwozie zapewniające świetne prowadzenie oraz dobra aerodynamika przy wysokich prędkościach. Musi się też sprawdzić jako narzędzie transportowe dla swojego kierowcy, czyli mieć użyteczną przestrzeń ładunkową pod siedzeniem, oraz wiele drobnych udogodnień ułatwiających życie. 

  Forza 750, motocyklista na drodze
  Forza 750, nasz najlepszy skuter

  W wyniku tej całej analizy powstał model Forza 750. Nasz najlepszy skuter GT.

  BEZSTRESOWA JAZDA

  Oczywiście jazda to wyjątkowa przyjemność.

  Ale jeśli w międzyczasie musisz się również zająć innymi rzeczami, nowy system głosowego sterowania smartfonem (współpracuje z urządzeniami z systemami Android™ i iOS™) nawiąże łączność z urządzeniem i wtedy z 5-calowego wyświetlacza TFT zestawu wskaźników oraz przyciskami na lewej manetce możesz obsługiwać nawigację, połączenia telefoniczne, wiadomości i muzykę.

  Czas jest bardzo cenny, dlatego przygotowaliśmy kluczyk Smart Key usprawniający obsługę. Wystarczy go trzymać w kieszeni, a będzie automatycznie sterował wyłącznikiem zapłonu, blokadą kierownicy, korkiem wlewu paliwa i zamykaniem schowka pod siedzeniem. Potrafi również otwierać i blokować zamek (opcjonalnego) praktycznego górnego kufra.

  Warto też być dobrze widocznym, dlatego dodaliśmy funkcję sygnalizacji awaryjnego hamowania (ESS). Po gwałtownym naciśnięciu hamulca zaczynają migać tylne kierunkowskazy, aby ostrzec pojazdy z tyłu. Kiedy już zahamujesz, po chwili kierunkowskazy automatycznie zgasną. Całe oświetlenie wykonano w niezwykle wydajnej technologii LED, która zapewnia charakterystyczną sygnaturę świetlną i świetną widoczność.

  Forza 750 w trakcie jazdy
  Forza 750, motocyklista i ocean
  Forza 750, czas jest bardzo cenny
  Forza 750, kluczyk Smart Key

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

  Pobierz dla systemu iOS

  Pobierz dla systemu Android

  Forza 750, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  WIĘCEJ SKUTERÓW