Uwaga - Ilustracje przedstawiają model z bieżącego i poprzedniego roku modelowego.

CRF50F

Początek przygody

CRF50F


Terenowy model Hondy o najdłuższej tradycji. Odpalany kluczykiem, CRF50F otwiera młodym kierowcom drogę do ogromu emocji.

Łatwy start, przyjemna jazda i mnóstwo frajdy. Powszechnie uznawany za oryginalny mini motocykl, CRF50F jest wybierany przez początkujących motocyklistów na całym świecie. Odwrócony widelec, silnik o pojemności 49 cm3, płynnie pracująca skrzynia biegów z automatycznym sprzęgłem, nisko umieszczone siedzenie; wszystko to sprawia, że CRF50F to sama przyjemność. Mocny i solidny, ze stylistyką znaną z większych maszyn i wyścigowymi naklejkami, CRF potrafi dostarczyć o wiele więcej emocji, niż mogłoby się wydawać.

Honda CRF50F

Kontrola od samego początku

Najmłodsi potrzebują jej od samego początku. Stworzyliśmy więc motocykl, który jest łatwy do opanowania. Po prostu przekręć kluczyk, wciśnij guzik i ruszaj. Nie ma nic prostszego. Dzięki łańcuchowi 420 poczujesz się pewnie podczas jazdy, a dzięki bębnowym hamulcom także podczas zatrzymywania się.

Honda CRF50F

Kolor i grafika HRC

Model CRF50F dumnie eksponuje oszałamiającą nową kolorystykę rodziny CRF oraz elementy graficzne nawiązujące do chlubnych tradycji Hondy w rajdach terenowych. Efektowny wygląd ma pełne wsparcie niezawodnego, chłodzonego powietrzem silnika wyposażonego w bezobsługowy kondensatorowy układ zapłonowy (CDI). Najlepszy sposób na start