CRF50F, niech rozpocznie się przygoda

CRF50F

Terenowy model Hondy o najdłuższej tradycji. Odpalany kluczykiem, CRF50F otwiera młodym kierowcom drogę do ogromu emocji.

Początek przygody

Niektórzy mogą tego doświadczyć już od najmłodszych lat.

‎Łatwy start, przyjemna jazda i mnóstwo frajdy. CRF50F to kwintesencja kategorii mini-bike i najpopularniejszy wybór na początek motocyklowej przygody. Odwrócony widelec, silnik o pojemności 49 cm3, płynnie pracująca skrzynia biegów z automatycznym sprzęgłem, nisko umieszczone siedzenie; wszystko to sprawia, że CRF50F to sama przyjemność. Mocny i solidny, ze stylistyką znaną z większych maszyn i wyścigowymi naklejkami, CRF potrafi dostarczyć o wiele więcej emocji, niż mogłoby się wydawać.

CRF50F, początek przygody

Kontrola od samego początku

Gama rekreacyjnych motocykli Hondy z serii CRF-F daje młodym kierowcom całkowitą pewność siebie.

Najmłodsi potrzebują jej od samego początku. Stworzyliśmy więc motocykl, który jest łatwy do opanowania. Po prostu przekręć kluczyk, wciśnij guzik i ruszaj. Nie ma nic prostszego. Dzięki łańcuchowi #420 poczujesz się pewnie podczas jazdy, a dzięki bębnowym hamulcom także podczas zatrzymywania się.

Zespołowe barwy

CRF50F charakteryzują inspirowane wyścigami barwy, niezawodny, chłodzony powietrzem silnik oraz bezobsługowy kondensatorowy elektroniczny układ zapłonowy (CDI). Najlepszy sposób na start

 

 

Terenowe DNA

To podstawa każdego modelu CRF, który tworzymy.

CRF50F, łatwy do opanowania dla początkującego kierowcy
CRF50F, najlepszy sposób na start

4-suwowa CRF50F to idealna maszyna do budowania pewności siebie za kierownicą.