Honda SH350i, dynamiczne ujęcie z boku

NIEZAWODNE PARAMETRY UŻYTKOWE. PONADCZASOWY STYL.

Nasze skutery SH to ikony świata dwóch kółek. Od dziesięcioleci są łatwym i wygodnym środkiem transportu dla tysięcy użytkowników w całej Europie. Najlepsze w klasie parametry użytkowe zawdzięczają niezawodności, mocnemu silnikowi, praktyczności płaskiej podłogi oraz stabilności prowadzenia, jaką dają duże, 16-calowe koła. Całość ubrano w ponadczasowy, kompaktowy i charakterystyczny styl rodziny SH.

Honda SH350i, widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, na drodze, czerwony motocykl

Niezawodne parametry użytkowe

Skuter SH350i zyskał więcej mocy dzięki czterozaworowemu silnikowi chłodzonemu cieczą o większej pojemności, którego wyższy moment na niskich i średnich obrotach ułatwia poruszanie się po mieście. Silnik jest nie tylko mocniejszy, co ułatwia płynną jazdę drogami szybkiego ruchu, ale także zużywa mniej paliwa i mniej szkodzi środowisku naturalnemu, czego dowodem chociażby certyfikat zgodności z normą EURO 5.

Honda SH350i, widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, na drodze, czerwony motocykl

Praktyczność idealna na miasto

Stalowa rama pozbawiona ciężkich rur oraz koła o średnicy 16 cali ułatwiają prowadzenie przy niskich prędkościach. Kierowca SH350i zajmuje zrelaksowaną, wyprostowaną pozycję w trakcie jazdy, a płaska podłoga zapewnia stabilność i praktyczność tak przydatne w miejskim środowisku.

Honda SH350i, widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, na drodze, czerwony motocykl

Nowoczesne rozwiązania techniczne

Honda SH350i otrzymała również zaawansowane rozwiązania techniczne, w tym inteligentny kluczyk Honda Smart i gniazdo ładowania USB ułatwiające codzienne użytkowanie. Opcjonalny praktyczny górny kufer i schowek na kask pod siedzeniem, oba zamykane inteligentnym kluczykiem, zwiększają praktyczność, natomiast panel wskaźników LCD bardzo czytelnie pokazuje informacje, ułatwiając bezpieczne dotarcie do celu.

Honda SH350i, widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, na drodze, czerwony motocykl

Ewolucja ikony

Nowy SH350i doskonale łączy elegancję, wrażenie obcowania z produktem wysokiej klasy i nowoczesne technologie, potwierdzając, że to doskonale przemyślana konstrukcja. W każdym miejscu skutera widać zaawansowane rozwiązania bardzo pomocne na co dzień. Dzięki latom rozwoju i rozważnemu czerpaniu z chlubnych tradycji skuter SH350i stał się niezwykle wszechstronnym pojazdem w gamie Hondy.

Honda SH350i - ujęcie z boku na tle szeregu budynków


Zobacz dokładniejsze dane techniczne i cenę

Dane techniczne i cena
  • Black Standard
  • Matte Pearl Cool White Standard
  • Matte Ruthenium Silver Metallic Standard
  • Zafiro Blue Metallic Standard
  • Matte Techno Silver Metallic Standard
  • Matte Coal Black Metallic Standard
*

Oryginalne akcesoria

PRAKTYCZNY GÓRNY KUFER O POJEMNOŚCI 35 L

PRAKTYCZNY GÓRNY KUFER O POJEMNOŚCI 35 L

Praktyczny górny kufer może być dopasowany kolorystycznie. Otwierany i zamykany tym samym kluczykiem, który obsługuje zapłon, pomieści rzeczy potrzebne w codziennych przejazdach albo na weekendowej wycieczce. Zmieści jeden kask integralny lub dwa kaski otwarte. Dostępna jest również wewnętrzna torba.

PODGRZEWANE MANETKI

PODGRZEWANE MANETKI

Wyjątkowo smukła konstrukcja zapewnia opływ ciepła wokół dłoni, koncentrując się na miejscach najbardziej narażonych na zimno. Zintegrowany układ sterowania jest bardzo wygodny w obsłudze. Należy dodatkowo zainstalować mocowanie podgrzewanych manetek.

Blokada U-LOCK 123/217

Blokada U-LOCK 123/217

Blokada U-Lock z zamkiem bębenkowym odpornym na włamanie. Ta wysokiej klasy blokada antykradzieżowa pozwala nie martwić się o skuter pozostawiony na miejscu parkowania.

WYSOKA PRZEDNIA SZYBA

WYSOKA PRZEDNIA SZYBA

Dodając przednią szybę o wysokości 46 cm, można wyraźnie poprawić komfort jazdy i przy okazji walory estetyczne skutera.

Honda SH350i, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.