Honda SH350i - W centrum uwagi
Honda SH350i - W centrum uwagi

SH350i

W CENTRUM UWAGI

Przewiń

NIEZAWODNE PARAMETRY UŻYTKOWE. PONADCZASOWY STYL.

Nasze skutery SH to ikony świata dwóch kółek. Od dziesięcioleci są łatwym i wygodnym środkiem transportu dla tysięcy użytkowników w całej Europie. Najlepsze w klasie parametry użytkowe zawdzięczają niezawodnym, mocnym silnikom, praktyczności płaskiej podłogi oraz stabilności prowadzenia, jaką dają duże, 16‑calowe koła. Całość ubrano w ponadczasowy, kompaktowy i charakterystyczny styl rodziny SH.

EWOLUCJA IKONY

Nowy model SH350i plasuje się na szczycie całej gamy i wyraża wszystko co najlepsze w rodzinie SH.

Dzięki chłodzonemu cieczą czterozaworowemu silnikowi o większej niż wcześniej pojemności jest mocniejszy, co się przekłada na lepsze przyspieszanie z postoju i w ruchu oraz wyższą prędkość na drogach szybkiego ruchu. Stylistyka SH zawsze łączyła piękną formę z funkcjonalnością, ale SH350i osiągnął pod tym względem nowy poziom, integrując w jednej maszynie elegancję, wrażenie obcowania z produktem wysokiej klasy i nowoczesne technologie. Przeprojektowana rama zapewnia łatwość prowadzenia, z której słyną skutery SH, a detale takie jak gniazdo ładowania USB i kluczyk Smart Key ułatwiają codzienne użytkowanie.

Honda SH350i, zbliżenie na logo SH, czerwony motocykl
Honda SH350i, człowiek stojący obok skutera, widok z tyłu, czerwony motocykl
Honda SH350i, widok z przodu z prawej strony, z kierowcą, na drodze, czerwony motocykl
Honda SH350i, widok z tyłu z prawej strony, z kierowcą, czerwony motocykl

STYLOWY, INTELIGENTNY I ZAAWANSOWANY

Trzy słowa, które najlepiej opisują nowy SH350i.

Stylowe, smukłe, całkowicie nowe nadwozie okrywa przeprojektowaną stalową ramę rurową oraz przechodzi w praktyczną płaską podłogę, która wyróżnia skutery z rodziny SH. Pozycja jazdy jest bardzo wygodna — wyprostowana i relaksująca, odpowiednia dla osób o różnym wzroście. Nowy silnik zastosowany w SH350i ułatwia jazdę w miejskich warunkach, a na trasach pozwala jechać szybciej i osiągnąć lepszy zasięg na jednym tankowaniu. W każdym miejscu skutera widać zaawansowane rozwiązania bardzo pomocne na co dzień. 

Honda SH350i, widok z prawej strony, zaparkowana, czerwony motocykl
Honda SH350i, widok z prawej strony, zaparkowana, szary motocykl

Kluczyk Smart Key wystarczy umieścić w kieszeni, a będzie on automatycznie obsługiwał zapłon i zamek schowka pod siedzeniem, a także zamek opcjonalnego praktycznego górnego kufra. Schowek pod wygodnym siedzeniem zmieści kask integralny oraz zawiera gniazdo ładowania USB Type-C, do którego bezpośrednio można podłączyć smartfona. Całe oświetlenie, w tym kierunkowskazy, wykonano technologii LED łączącej energooszczędność z wyrazistością światła, a atrakcyjny nowy panel wskaźników LCD bardzo czytelnie pokazuje informacje, ułatwiając bezpieczne dotarcie do celu.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

Honda SH350i, HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

POZNAJ SKUTER