CBR650R

PRZEKRACZAJ
GRANICE.

 

Zdjęcie motocyklisty pędzącego po torze wyścigowym motocyklem CBR650R
Zdjęcie motocyklisty pędzącego po torze wyścigowym motocyklem CBR650R

To jest motocykl dla tych, którzy kochają rywalizację. Wyrzeźbiona zgodnie z wymogami aerodynamiki obowiązującymi przy wysokich prędkościach, Honda CBR650R — z unowocześnionym zawieszeniem, wyposażeniem i stylistyką — to ultraprecyzyjne narzędzie o jednoznacznie sportowym duchu, imponujące mocą i momentem obrotowym. Przekraczaj granice.

WYŚCIGOWE GENY DO JAZDY PO DROGACH

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Obróć Obróć
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Powiększenie Powiększenie
Wybierz wariant kolorystyczny

  DŹWIĘK MOCY

  Droga stoi przed Tobą otworem. Uruchamiasz silnik. Ponosi Cię wyjątkowy dźwięk doskonale zharmonizowanej symfonii na cztery cylindry. Kąt nachylenia tłumika został tak zaprojektowany, aby dźwięk silnika docierał bezpośrednio do kierowcy, zapewniając zniewalające wrażenia słuchowe, jakie może wywołać jedynie rzędowy silnik czterocylindrowy. To czas, aby wyruszyć w podróż. Swoją podróż (sugerujemy użycie słuchawek).

  CBR650R on the track
  CBR650R on the track

  Z WYŚCIGOWYM ZACIĘCIEM JAK MODEL CBR

  Urodzony na torze wyścigowym i przyciągający wzrok.

  Geny zaczerpnięte wprost z torów wyścigowych przełożono na język dynamicznej jazdy drogowej. Podnóżki i kierownica wymuszają optymalną pozycję ciała, umożliwiając płynne przemieszczanie na maszynie przy szukaniu najlepszej równowagi w trakcie dynamicznej jazdy krętą drogą. Przednie koło jest wspaniale wyważone, dzięki czemu maszyna precyzyjnie wpisuje się w zakręty, a tylna opona o szerokości 180 mm jest niesamowicie przyczepna. Jaskrawe, podwójne przednie światła LED wypełniają mocno zabudowaną owiewkę dopełnioną przez minimalistyczną część z siedzeniem i węższe boczne panele o zmienionym kształcie. Znacząco przeprojektowano nawet mocowanie tablicy rejestracyjnej z tyłu. Przeszywający dźwięk układu wydechowego podczas jazdy z maksymalną prędkością sprawi, że dostaniesz gęsiej skórki.

  OSIĄGNIĘCIE MAKSYMALNEJ PRĘDKOŚCI

  Tym się zajmujemy. Czterocylindrowa moc w najlepszym wydaniu.

  Czterocylindrowy, 16-zaworowy silnik rzędowy DOHC zaprojektowano po to, aby go maksymalnie wykorzystać. Krótko zestopniowana skrzynia biegów i dynamiczny przypływ mocy zapewniają fantastyczne przyspieszanie, czemu towarzyszy przenikliwe brzmienie silnika wspinającego się na obroty. To niezapomniane przeżycie. Sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty ułatwia zmianę biegów na wyższe i nagłą redukcję biegu, podczas gdy system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) odpowiada za przyczepność koła tylnego. To arcydzieło inżynierii. Baw się dobrze podczas jazdy.

  CBR650R, zdjęcie studyjne, zbliżenie na silnik
  CBR650R, zdjęcie studyjne, zbliżenie na tylne koło
  Zdjęcie motocyklisty pędzącego po torze wyścigowym motocyklem CBR650R
  CBR650R, zdjęcie studyjne, zbliżenie na rurę wydechową

  WYPOSAŻENIE KLASY PREMIUM

  Wysoka wydajność bierze się z wysokich parametrów.

  Honda CBR650R jest klasą samą dla siebie. Prawdziwie sportowa maszyna wagi średniej, ma parametry pasujące do jej zewnętrznego wizerunku. Smukłe, zwinne i efektowne linie są zaakcentowane dwoma reflektorami LED z nowymi odbłyśnikami, które nadają jeszcze bardziej przeszywające spojrzenie podkreślające agresywny charakter motocykla. Zamocowanie kierownicy pod górnym jarzmem poprawia kontrolę nad prowadzeniem, a zestaw wskaźników LCD jest jeszcze lepiej czytelny. A ponieważ czasami w przyjemność jazdy wtrąca się proza życia, pod siedzeniem umieszczono gniazdo ładowania USB.

  CBR650R, ujęcie z toru wyścigowego
  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.