CBR650R

PRZEKRACZAJ
GRANICE.

 
Zdjęcie motocyklisty pędzącego po torze wyścigowym motocyklem CBR650R
Zdjęcie motocyklisty pędzącego po torze wyścigowym motocyklem CBR650R

To jest motocykl dla tych, którzy kochają rywalizację. Wyrzeźbiona zgodnie z wymogami aerodynamiki obowiązującymi przy wysokich prędkościach, Honda CBR650R — z unowocześnionym zawieszeniem, wyposażeniem i stylistyką — to ultraprecyzyjne narzędzie o jednoznacznie sportowym duchu, imponujące mocą i momentem obrotowym. Przekraczaj granice.

DŹWIĘK MOCY

Droga stoi przed Tobą otworem. Uruchamiasz silnik. Ponosi Cię wyjątkowy dźwięk doskonale zharmonizowanej symfonii na cztery cylindry. Kąt nachylenia tłumika został tak zaprojektowany, aby dźwięk silnika docierał bezpośrednio do kierowcy, zapewniając zniewalające wrażenia słuchowe, jakie może wywołać jedynie rzędowy silnik czterocylindrowy. To czas, aby wyruszyć w podróż. Swoją podróż (sugerujemy użycie słuchawek).

SZCZEGÓŁY MAJĄ ZNACZENIE

Przyjrzyj się bliżej wyjątkowym cechom, które decydują o doskonałych parametrach użytkowych nowej Hondy CBR650R.

Z WYŚCIGOWYM ZACIĘCIEM JAK MODEL CBR

Urodzony na torze wyścigowym i przyciągający wzrok.

Geny zaczerpnięte wprost z torów wyścigowych przełożono na język dynamicznej jazdy drogowej. Podnóżki i kierownica wymuszają optymalną pozycję ciała, umożliwiając płynne przemieszczanie na maszynie przy szukaniu najlepszej równowagi w trakcie dynamicznej jazdy krętą drogą. Przednie koło jest wspaniale wyważone, dzięki czemu maszyna precyzyjnie wpisuje się w zakręty, a tylna opona o szerokości 180 mm jest niesamowicie przyczepna. Jaskrawe, podwójne przednie światła LED wypełniają mocno zabudowaną owiewkę dopełnioną przez minimalistyczną część z siedzeniem i węższe boczne panele o zmienionym kształcie. Znacząco przeprojektowano nawet mocowanie tablicy rejestracyjnej z tyłu. Przeszywający dźwięk układu wydechowego podczas jazdy z maksymalną prędkością sprawi, że dostaniesz gęsiej skórki.

OSIĄGNIĘCIE MAKSYMALNEJ PRĘDKOŚCI

Tym się zajmujemy. Czterocylindrowa moc w najlepszym wydaniu.

Porozmawiajmy o faktach. Zastosowany w Hondzie CBR650R 16-zaworowy rzędowy czterocylindrowy silnik z dwoma wałkami rozrządu w głowicy (DOHC) kręci się do fantastycznych 12 tys. obr./min oraz osiąga 70 kW mocy i 64 Nm momentu obrotowego. W efekcie motocykl ma najlepszy w klasie stosunek mocy do masy. Jednak istnieje możliwość przeprowadzenia nieskomplikowanej konwersji u sprzedawców pojazdów firmy Honda, aby z motocykla mogły korzystać osoby posiadające prawo jazdy kategorii A2, czyli dopiero zaczynające przygodę z dwoma kółkami. Sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty ułatwia zmianę biegów na wyższe i nagłą redukcję biegu, podczas gdy system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) odpowiada za przyczepność koła tylnego, aby kierowca mógł się skupić na pokonywaniu zakrętów po idealnym łuku. Dodatkowo zmiany w kolektorze dolotowym i tłumiku pozwoliły zapewnić zgodność z normą EURO5 bez jakiejkolwiek utraty osiągów.

CBR650R, zdjęcie studyjne, zbliżenie na silnik
CBR650R, zdjęcie studyjne, zbliżenie na tylne koło
Zdjęcie motocyklisty pędzącego po torze wyścigowym motocyklem CBR650R
CBR650R, zdjęcie studyjne, zbliżenie na rurę wydechową

WYPOSAŻENIE KLASY PREMIUM

Wysoka wydajność bierze się z wysokich parametrów.

Honda CBR650R jest klasą samą dla siebie. Prawdziwie sportowa maszyna wagi średniej, ma parametry pasujące do jej zewnętrznego wizerunku. Smukłe, zwinne i efektowne linie są zaakcentowane dwoma reflektorami LED z nowymi odbłyśnikami, które nadają jeszcze bardziej przeszywające spojrzenie podkreślające agresywny charakter motocykla. Zamocowanie kierownicy pod górnym jarzmem poprawia kontrolę nad prowadzeniem, a zestaw wskaźników LCD jest jeszcze lepiej czytelny. A ponieważ czasami w przyjemność jazdy wtrąca się proza życia, pod siedzeniem umieszczono gniazdo ładowania USB.

CBR650R, ujęcie z toru wyścigowego

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycle Europe, z galerią superciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

Aplikacja Honda Motorcycles Europe