CBR650R

Czyste osiągi czterech cylindrów

Dynamiczne ujęcie z przodu z boku na Hondę CBR650R z kierowcą.


Czterocylindrowe motocykle sportowe klasy średniej to rzadko spotykane, piękne maszyny. CBR650R należy do tego gatunku. Płynnie rozwija moc w sposób przypominający działanie turbiny, od niskich do wysokich obrotów. A jeśli chcesz jeszcze skrócić czas przyspieszania, elektroniczne sprzęgło ma ustawienie automatyzujące przełączanie biegów. Bardziej drapieżna stylistyka bezpośrednio inspirowana modelem CBR1000RR-R Fireblade. Oraz wysokiej klasy, nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak ekran TFT i aplikacja Honda RoadSync do łączności ze smartfonem, dzięki którym gwiazda tego motocykla jaśnieje jeszcze bardziej.

Stylistyka przesycona prędkością

Poskręcane rury wydechowe Cztery rury wydechowe eleganckimi łukami kończą bieg we wspólnym tłumiku, tworząc niesamowitą ścieżkę dźwiękową.

Duch CBR Geny rasowego motocykla Supersport, tak jak wzorcowa Fireblade. Smukła i jednocześnie agresywna.

Trójbarwna kolorystyka CBR Nasz wyścigowy znak rozpoznawczy: czerwony symbolizujący pasję, niebieski — nowoczesność techniczną, i biały — rywalizację.

Widok z boku na Hondę CBR650R na nadmorskiej drodze.
Widok z przodu z boku na Hondzie CBR650R z kierowcą.
Honda CBR650R - ujęcie z boku na motocykl zaparkowany przed budynkiem.


Honda CBR650R - detale czterocylindrowego silnika

Moc czterech cylindrów

Aby zapewnić swojemu użytkownikowi jak najwięcej sportowych doznań, rzędowy czterocylindrowy silnik z dwoma wałkami rozrządu w głowicy (DOHC) i 16 zaworami generuje imponujące 70kW / 94 KM maksymalnej mocy oraz kręci się aż do 12 000 obr./min. Wysoki moment obrotowy 63 Nm pozwala dynamicznie wyjeżdżać z każdego zakrętu. Dostępny jest również zestaw ograniczający moc do 35 kW dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. Po uzyskaniu kategorii A można bez problemu wrócić do pełnej mocy. A ponieważ moc wymaga kontroli, antyhoppingowe sprzęgło z funkcją asysty steruje zachowaniem tylnego koła podczas gwałtownego hamowania i redukcji biegów, zapobiegając jego zablokowaniu. 

Honda CBR650R - E-Clutch

E-Clutch
Jazda na wyższym poziomie

Tylko w Hondzie. Elektroniczne sprzęgło E-Clutch pozwala wejść na wyższy poziom jazdy. Możesz wybrać ręczne sterowanie sprzęgłem sześciobiegowej skrzyni biegów, tak jak zwykle. Albo na wyświetlaczu TFT ustawić przełączanie elektroniczne i wtedy w ogólnie nie musisz dotykać dźwigni sprzęgła. To wszystko. Podczas ruszania, zmiany biegów w górę i w dół oraz zatrzymywania motocykla wystarczy obsługiwać dźwignię zmiany biegów. Sprzęgło E-Clutch wykonuje resztę - płynnie, natychmiastowo, w każdych warunkach - jak doświadczony kierowca sportowy. Nie ma ryzyka, że zdławisz silnik. Jazda w gęstym ruchu drogowym jest nieporównanie łatwiejsza. Potrzebujesz sprzęgła z jakiegoś powodu? Nie ma sprawy. Używaj go w dowolnym momencie.

Dowiedz się więcej
CBR650R - aplikacja Honda RoadSync do łączności ze smartfonem

Nawiąż połączenie

Ten motocykl naprawdę Cię wspiera. Całkowicie nowy, 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT obsługiwany za pomocą podświetlanego przełącznika na kierownicy z bardzo naturalną pozycją dłoni zapewnia lepszą widoczność w każdych warunkach. Oba zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu, a ekran został wykonany tak, aby zminimalizować odblaski w jasnym świetle słonecznym. Oferuje również pełną łączność za pośrednictwem aplikacji Honda RoadSync. Aplikacja działa na smartfonach z systemami Android oraz iOS. Umożliwia dostęp do nawigacji zakręt po zakręcie, nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz słuchanie muzyki podczas jazdy.

Kierowca na Hondzie CBR650R zwróconej tyłem na drodze.

Mechaniczna magia

Wrażenia nieporównywalne z niczym innym: posłuchaj, jak ten niesamowity czterocylindrowy silnik budzi się do życia.

Głośnik

Pełna kolorystyka wyścigowa lub pełna dyskrecja

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Grand Prix Red Standard
*

Aplikacja Honda Motorcycles

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS Pobierz dla systemu Android