Akcesoria

Nadaj swojej Hondzie indywidualny charakter z pomocą oryginalnych, doskonałych jakościowo akcesoriów. Wszystkie akcesoria Hondy
są objęte doskonałą gwarancją, tak aby użytkownicy nie musieli się o nic martwić.

Motocyklista na Hondzie CRF1100 Africa Twin Adventure Sport w pustynnej scenerii.

Oryginalne akcesoria Hondy

Motocyklista na Hondzie CRF1100 Africa Twin Adventure Sport na Islandii.

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Nasi użytkownicy znają drogę lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego w Hondzie produkty opracowujemy we współpracy z prawdziwymi ekspertami: naszymi klientami.

Honda CB750 zaparkowana na zewnątrz z akcesoriami i kobietą za kierownicą.

Harmonijna konstrukcja

Oryginalne akcesoria Hondy są projektowane razem z naszymi motocyklami, dzięki czemu mają najlepszą funkcjonalność i stanowią doskonałe uzupełnienie — kierowcy oraz jazdy.

Ujęcie z boku na Hondę Transalp z pakietem rajdowym.

Innowacyjność i jakość

Nasi projektanci i specjaliści w dziale badawczo-rozwojowym są prawdziwymi mistrzami. Jesteśmy tak pewni jakości naszych akcesoriów, że obejmujemy je 2-letnią gwarancją.

Katalog

Modele

Konfigurator

Widok z boku na Hondę CL500 w studio.

Skonfiguruj akcesoria do swojego motocykla

Odwiedź nasz konfigurator, dodaj w nim akcesoria do swojego motocykla Honda, a następnie skontaktuj się z lokalnym dealerem. Konfigurator zawiera również numery katalogowe akcesoriów, co ułatwia dopasowywanie do już posiadanych motocykli.

Konfiguracja

Aplikacja Motorcycles

Aplikacja Honda Motorcycles.

Aplikacja Honda Motorcycles

Skonfiguruj swój ulubiony motocykl Hondy w aplikacji. Wybierz kolor i dodaj akcesoria. Dostępna jest nawet funkcja rzeczywistości rozszerzonej, która pozwala sprawdzić, jak skonfigurowany motocykl wyglądałby na żywo.

Filmy o akcesoriach

Obejrzyj nasze akcesoria w całej okazałości

2024 Africa Twin: Pakiet Rally Zaprojektowany z myślą w wyższej wytrzymałości i wydajności w terenie — szerokie podnóżki rajdowe zapewniają dodatkowe oparcie i kontrolę, a osłona silnika i kratka chłodnicy ograniczają uszkodzenia motocykla. Africa Twin z manualną skrzynią biegów jest wyposażona w Quickshifter, a opcja DCT ma nożną dźwignię zmiany biegów. Dopasowane kolorystycznie przedłużenia osłon dłoni zapewniają dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a naklejki na koła dodają kolorowej elegancji.

2024 CB1000RR-R Fireblade: Pakiet Racing Uzupełnij swojego Fireblade'a o detale zorientowane na osiąganie jak największych prędkości. Quickshifter (standardowy w wersji Fireblade SP) przyspiesza zmianę biegów, natomiast ochraniacz koła zębatego, osłony ramy i nakładka na zbiornik paliwa zabezpieczają przed potencjalnymi uszkodzeniami. Siedzenie pokryte alcantarą nadaje styl, który kontynuuje czerwona lub czarna nakładka na siedzenie. Całości dopełniają ozdobny korek wlewu oleju, naklejki na koła i przyciemniana wysoka szyba.

2024 NX500: Pakiet Adventure Przygotuj się na wyzwania jazdy drogami poza miastem. Światła przeciwmgielne już z daleka sygnalizują obecność Hondy NX500 innym użytkownikom, osłony dłoni chronią przed wiatrem i drobnymi kamykami, a przyciemniana szyba i naklejki na obręczach kół dodają stylu. Nakładka na zbiornik paliwa chroni lakier przed ryzykiem zarysowania przez zamki błyskawiczne kombinezonu.

2024 CB650R: Pakiet Style Dodatkowe akcesoria podkreślą wygląd i styl Twojej Hondy CB650R: wysokiej jakości aluminiowe dodatki na przednie błotniki, osłony chłodnicy, boczne osłony i naklejki na boki zbiornika. Wskaźnik poziomu oleju podnosi funkcjonalność motocykla.

Zbliżenie na logo firmy SC Project na wydechu.

Części niefabryczne

Części niefabryczne to akcesoria opracowane przez naszych partnerów i oferowane jako uzupełnienie asortymentu oryginalnych akcesoriów Hondy.

Włoska firma SC-Project słynie z opracowywania, konstruowania i produkcji układów wydechowych do motocykli wyścigowych i drogowych. Z przyjemnością prezentujemy układ wydechowy SC Project zaprojektowany specjalnie do modeli CB750 Hornet i Africa Twin.