MODELE 2023

Gama motocykli Hondy na 2023 rok

To świetny czas dla osób, które chcą wybrać sobie nową maszynę. Na początku zapoznajmy się z nowym modelem XL750 Transalp, wszechstronną legendą gotową w każdej chwili wyruszyć na nową wyprawę. W gamie motocykli na 2023 rok znalazły się też zupełnie nowe CB750 Hornet i CL500 reprezentujące kolejną generację modeli o średniej pojemności dla nowych i młodych kierowców. Poniżej zamieszczamy dokładniejsze informacje.

Zamknij

PRZEDSTAWIAMY ZUPEŁNIE NOWY MODEL XL750 TRANSALP

Honda XL750 Transalp na drodze

Góry wzywają

Nowa generacja wysokiej klasy, średniej wielkości dwucylindrowych motocykli turystycznych, charakteryzujących się pełnokrwistą mocą, komfortem podróżowania dla dwóch osób i prawdziwymi zdolnościami terenowymi.

NOWY CB750 HORNET

Honda CB750 Hornet na drodze

Czas na rewolucję!

Nowa generacja dwucylindrowego motocykla typu naked, z wiodącym w klasie stosunkiem mocy do masy, podwoziem o dynamicznej charakterystyce, wyposażonym w wysokiej klasy zawieszenie Showa i agresywną stylistyką streetfightera. 

NOWY CL500

Honda CL500 na drodze

Odzwierciedlenie Ciebie

Nowy CL500 został wyposażony w mocny, zgodny z normą A2, dwucylindrowy silnik, w klasycznym stylu street scrambler. Z tego motocykla bije dziedzictwo długiej historii kultowych motocykli. Nadszedł czas na nowy model CL, stworzony z myślą o współczesnych ulicach.

GAMA RODZINY FORZA 2023

Honda Forza 125 w plenerze

Bez kompromisów

Sportowy skuter w stylu GT z zaawansowanymi technologiami, praktyczny i komfortowy, opakowany w efektowną stylistykę, przystosowany do 2023 roku. Z nową przednią owiewką i reflektorami LED nawiązującymi do Forza 750, Forza 125 jest jeszcze lepiej przystosowana do podboju miasta. 

poznaj model Forza 125
Honda Forza 125 w plenerze

Siła, by iść dalej

Tak jak zamierzyli jego twórcy, ten dopracowany i agresywnie wyglądający skuter wszędzie robi wrażenie. Zmieniona przednia owiewka, reflektory i tylne światła LED – czerpiące inspirację z topowego modelu Forza 750 – łączą się elegancko, zarządzając przepływem powietrza w celu zmniejszenia nacisku na plecy kierowcy przy większych prędkościach i zwiększając komfort. 

poznaj model Forza 350
Honda Forza 125 w plenerze

Nasz bezkonkurencyjny skuter klasy GT

Nadaje się do użytku w mieście i poza nim, w celach biznesowych, wypoczynkowych lub rekreacyjnych. Forza 750 łączy wyrazistą, zwartą formę z prawdziwym komfortem i praktycznością luksusowego motocykla GT. A w roku 2023 jest dostępna w dwóch nowych opcjach kolorystycznych: Jeans Blue Metallic i Matte Iridium Grey.

poznaj model Forza 750

EM1 e:

The EM1 e: is the first Honda EV two wheeler to head to Europe.  

Aimed predominantly at a young demographic, the EM1 e: offers easy, fun urban riding. Designed for short hops around town and to make journeys to work or college efficient, quiet and emission-free, the EM1 e: perfectly combines with a modern lifestyle. For maximum convenience, the EM1 e: is powered by the Honda Mobile Power Pack e: a highly durable, long-lasting swappable battery developed in-house by Honda, which allows for quick and easy removal for charging at home.

The EM1 e: is compact in form, flat-floored, with a smooth styling that marks it out as something different and unique, as is expected with the first electric two wheeler to carry the Honda name.

MODEL CRF1100L AFRICA TWIN I
CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORT

Honda CRF1100 Africa Twin w studio

Zaprojektowany do wyzwań

Stworzona z myślą o konkretnym celu i gotowa na każdą przygodę. Czy chcesz spędzać długie dni w trasie czy też zmierzyć się z trudnym terenem, mocna konstrukcja Hondy CRF1100L mężnie zniesie każde wyzwanie. Wyrazista nowa grafika i lakierowane na czarno detale jednoznacznie sugerują, że maszyna pochodzi z rodziny zwycięzców. Przekręć manetkę, a w głębi odezwie się dusza rajdu Dakar.

poznaj model Africa Twin
Honda CRF1100 Africa Twin w studio

Prawdziwa przygoda

Africa Twin Adventure Sports to motocykl zaprojektowany z myślą o komforcie. Zbiornik paliwa większy niż u rajdowego rodzeństwa wystarczy na znacznie dłuższe wyjazdy. Dostępny w dwóch nowych opcjach kolorystycznych na rok 2023: Matte Iridium Grey Metallic i Pearl Glare White.

poznaj model CRF1100L Africa Twin Adventure Sports

GOLD WING I GOLD WING TOUR 2023

Honda CB1000R Black Edition w kolorystyce Mat Blue Jeans Metallic

CB1000R Black Edition 2023

Wybierz najlepsze wcielenie skrytego potwora. Model CB1000R Black Edition w 2023 roku idzie dalej w ciemniejszą stronę dzięki nowej opcji kolorystycznej Matte Jeans Blue Metallic.

CMX500 I CMX1100 REBEL 2023

Honda NT1100 w plenerze

NOWY WYMIAR JAZDY TURYSTYCZNEJ – NT1100

NT1100 w jednym opakowaniu oferuje wszystko, czego można by oczekiwać od motocykla. Jest zwinny i odpowiada na wymagania miasta dzięki łatwemu i lekkiemu prowadzeniu oraz wygodnej konstrukcji dla dwóch osób. W roku 2023 dostępny jest jeden nowy kolor – Gunmetal Black Metallic.

MODELE 750 W 2023 ROKU

Honda NC750X w studio

Jeden motocykl do wszystkiego

Model NC750X to kuszące połączenie wysokiej jakości wykonania, ponadczasowej stylistyki i wspaniałych funkcji bezpieczeństwa. Dostępny w czterech kolorach przystosowanych do 2023 roku: Matte Jeans Blue Metallic, Matte Ballistic Black Metallic, Pearl Deep Mud Grey i Candy Chromosphere Red.

poznaj model NC750X
Honda NC750X w studio

Żegnaj, asfalcie

Gdy poczujesz nagłą chęć eksplorowania nowych zakątków, wystarczy zjechać w najbliższą boczną drogę, ponieważ nasz przełomowy crossoverowy skuter świetnie radzi sobie także poza asfaltem. W roku 2023 obok trzech dodatkowych kolorów standardowych pojawia się nowy kolor Shasta White Special Edition. 

poznaj model X-ADV

HONDA CBR650R I CB650R 2023

NOWE SKUTERY I GAMA 125CC