Close

Honda na

Pokazy motocykli customowych

Przewiń

GLEMSECK 101

Tradycja sportu motocyklowego w południowych Niemczech

Aż do lat sześćdziesiątych XX wieku gwiazdy dwóch i czterech kółek brały udział w pasjonujących wyścigach na legendarnym torze Solitude w okolicach Glemseck. The Glemseck 101 to trzydniowy festiwal, mający na celu zaprezentowanie tej tradycji szerszej widowni. Jest również miejscem spotkań projektantów, inżynierów, twórców i ich motocykli, międzynarodowych osobowości, zawodników i trendsetterów.

Honda na pokazie Glemseck 101 w 2017 roku

WHEELS & WAVES

Połączenie sportu motocyklowego, jazdy na deskorolce i sufringu

Wheels & Waves to pokaz motocyklowy organizowany we francuskim Biarritz, stanowiący połączenie sportu motocyklowego, jazdy na deskorolce i surfingu z charakterystycznymi elementami filozofii, muzyki i stylu. 

 

Honda na Wheels and Waves 2017.

THE BIKE SHED SHOW

Niezrównany pokaz motocykli

Stanowiący okazję do celebrowania kultury stworzonej wokół sceny motocykli customowych festiwal Bike Shed zgromadził wiele wyjątkowych, wykonanych na zamówienie motocykli, prezentowanych w oprawie fotografii, muzyki na żywo, barów, kawy przygotowywanej przez baristów, whisky, cygar, przestrzeni do prezentacji i najlepszych marek motocyklowych. Goście wydarzenia mogli skorzystać z usług salonów fryzjerstwa męskiego i tatuażu, podziwiając jednocześnie wyjątkowy widok na londyńskie doki.

 

The Bike Shed Show.