Honda 500 w pięciu odsłonach

Który styl pasuje do Ciebie? Sprawdź nowe 500-tki w stajni.

CL500. Wersja specjalna.

Skorzystaj z jedynem okazji do zakupienia specjalnej wersji modelu CL500 już ubranej w przepiękny zestaw akcesoriów. I to wszytsko w promocyjnej cenie.

W 1962 roku zadebiutował nasz pierwszy uliczny scrambler, CL72. Uznaliśmy, że nadszedł czas na nowy model, stworzony dla współczesnych ulic. Nowy CL500 ocieka surowym stylem i detalami, które czerpią z jego długiej historii. Mocny, spełniający normę A2 dwucylindrowy silnik umieszczony jest w wytrzymałym, kompaktowym podwoziu i aż prosi się o jazdę, customowanie i zabawę. Tak jak oryginał.

CMX500. Wyraź siebie.

Honda CMX500 Rebel stanowi wyznacznik wolności kierowców i jest przeznaczona dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. Mocny, chłodzony cieczą, dwucylindrowy silnik rzędowy spoczywa w niskiej ramie wyposażonej w nowoczesne zawieszenie i oświetlenie. Wysoki komfort i czytelny zestaw wskaźników to kolejne atuty tego motocykla, który zachwyca ciekawą stylistyką.

NX500

NOWOŚĆ 2024. Kompaktowy, wszechstronny, nowy NX500 jest bardzo zwinny w mieście, a jednocześnie świetnie sobie radzi w terenie. Jest też bardzo wygodny i komfortowy, w czym między innymi zasługa drapieżnie wyglądającej owiewki w sportowym stylu oraz dużej przedniej szyby chroniącej przed wiatrem. Na pokładzie ma nowoczesne technologie, takie jak 5-calowy ekran TFT z aplikacją Honda RoadSync umożliwiającą łączność ze smartfonem. Dwucylindrowy silnik pozwalający na korzystanie przez posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 jest elastyczny, ma dobre osiągi i daje mnóstwo frajdy, a dla bezpieczeństwa współpracuje z układem kontroli trakcji HSTC. Można ruszać w poszukiwaniu przygody.

CB500 Hornet

NOWOŚĆ 2024. Nadjeżdża nowa Honda CB500 Hornet. Pod szatą agresywnego ulicznego wojownika buzują geny szerszenia gotowego do akcji. Responsywny dwucylindrowy silnik przystosowany dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 oraz zwinne, wysokiej klasy zawieszenie tworzą idealną kombinację do miasta i na kręte drogi. Rozwiązania techniczne rodem z modeli premium, takie jak kolorowy 5-calowy wyświetlacz TFT, aplikacja Honda RoadSync pokazująca wskazówki nawigacyjne na ekranie oraz układ zarządzania przyczepnością tylnego koła HSTC, zapewniają rozrywkę, łączność ze światem i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dołącz do roju.

CBR500R

NOWOŚĆ 2024. Ma stylizację ścigacza Fireblade, z aerodynamicznymi skrzydełkami na owiewkach. Mocny dwucylindrowy silnik z ustawieniami modułu elektronicznego (ECU) zoptymalizowanymi pod kątem dynamicznego przyspieszania oraz podwoziem z widelcem Showa USD i podwójnymi radialnymi zaciskami. Dodajmy do tego nowy ekran TFT z kompletem funkcji łączności oraz system zarządzania przyczepnością HSTC, a otrzymujesz pojazd na wskroś przesiąknięty wyścigowymi genami. Który daje mnóstwo frajdy w mieście, na krętych drogach i na torze wyścigowym.