Close
Zamknij

Honda CMX500 Rebel

Wyraź swoją osobowość

Prosty i surowy

Przejedź się na

A2

Prawo jazdy

Dwucylindrowy

471cc

silnik chłodzony cieczą

Przewiń

Logo Honda CMX500 Rebel.

Custom Cool

Motocykl w stylu „bobber”, który łączy autentyczny, tradycyjny wygląd z nowoczesną technologią.

Poczuj wolność

Spersonalizuj go.

Honda CMX500 Rebel stanowi wyznacznik wolności kierowców i jest przeznaczona dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2. Ten oszałamiająco wyglądający motocykl z potężnym, chłodzonym cieczą, rzędowym dwucylindrowym silnikiem schowanym w nisko osadzonym podwoziu jest gotów na wszystkie zaplanowane dla niego wyzwania.

Widok z boku przedstawiający Hondę CMX500 Rebel na ulicy.

Radość z jazdy

Rebel jeździ własnymi ścieżkami.

Zasilany sprawdzonym, rzędowym dwucylindrowym silnikiem motocykl gwarantuje płynne, liniowe i dostosowane do Twoich potrzeb przyspieszenie — jest idealny dla osób przesiadających się z mniejszej maszyny. Motocykl dobrze się prowadzi na autostradach dzięki swobodnej pozycji ciała z wyprostowanymi ramionami, w nisko osadzonym siedzeniu, a ponadto jest wygodny i łatwy do kontrolowania przy niskich prędkościach.

Widok z boku przedstawiający Hondę CMX500 Rebel.
Widok z boku przedstawiający Hondę CMX500 Rebel.
Widok z przedniej perspektywy na Hondę CMX500 Rebel.
Widok z tyłu przedstawiający Hondę CMX500 Rebel, zbliżenie na układ wydechowy.

Nisko usytuowana kanapa.

Rzędowy dwucylindrowiec dostosowany do jazdy w trasie.

Widok z tyłu przedstawiający Hondę CMX500 Rebel.

Smukła sylwetka pozwala na zwinną jazdę w mieście, a nisko osadzone siedzenie zapewnia wygodę oraz pewną kontrolę motocykla podczas postojów.

Zmodernizowany układ wtrysku PGM-FI nadał silnikowi motocykla Rebel całkiem inny charakter od tego znanego z modelu CBR500R. Model Rebel zapewnia satysfakcjonujące przyspieszenie i doskonałe osiągi w trasie dzięki potężnemu momentowi obrotowemu w niskim zakresie obrotów rzędu 43,2 Nm przy 6000 obr./min. i mocy maksymalnej rzędu 34 KM przy 8500 obr./min.

Odpowiednie brzmienie

Układ wydechowy 2-1 składa się z dwóch komór rezonujących i tłumika w stylu dubeltówki o średnicy 120 mm. Generowany dźwięk ma głębokie brzmienie dzięki kolejności zapłonu przesuniętej o 180°. Dopełnienie stanowi 6-biegowa skrzynia biegów, która uzmysławia, jak potężny jest ten motocykl.

Widok z przedniej perspektywy przedstawiający Hondę CMX500 Rebel na ulicy.

Ruszaj w trasę i poczuj wolność w stylu Rebel.

Widok z przodu przedstawiający Hondę CMX500 Rebel na ulicy.

Gotowy do jazdy zawsze i wszędzie. Model CMX500 Rebel stanowi pomost pomiędzy mniejszymi motocyklami a tymi o większej pojemności.