CB500F – UWOLNIJ SWOJE PRAGNIENIE JAZDY

CB500F – UWOLNIJ SWOJE PRAGNIENIE JAZDY

Odkryj wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Stylowo. CB500F łączy zwinność motocykla typu naked z zadziornym charakterem. Nowe przednie zawieszenie z widelcem Showa Big Piston (SFF-BP) i dwie przednie tarcze hamulcowe przenoszą prowadzenie i hamowanie na wyższy poziom, natomiast dwucylindrowy silnik, zgodny z kategorią A2, zapewnia osiągi, które docenią zarówno nowi, jak i doświadczeni kierowcy. Nowa, wyrazista grafika stanowi doskonałe wykończenie modelu CB500F.

CB500F Motocykl to coś więcej niż tylko środek transportu.

MIASTO?

NALEŻY DO CIEBIE

Motocykl to coś więcej niż tylko środek transportu. To sposób na wyróżnienie się. Podkreślenie indywidualności. Sprawia też, że miasto staje się bardziej otwarte. Autobusy, pociągi i korki? Zapomnij o nich. Ciesz się szybkim, zwinnym prowadzeniem, na które pozwala lekkie podwozie. Poczuj dreszczyk emocji wywołany dynamiczną reakcją silnika. Poznaj każdy zakątek swojego świata, a potem pojedź dalej. CB500F zabierze Cię, gdzie tylko zechcesz.

CB500F – Styl dla miasta

Twój stylowy towarzysz

W nowej formie naked – z wyrazistą grafiką – emanuje agresją, a nisko osadzona sylwetka jest gotowa na wyzwanie miejskich ulic. Osłony boczne współgrają ze zbiornikiem paliwa i w pełni podkreślają konstrukcję silnika; zwężająca się kierownica oferuje intuicyjne wyczucie i podparcie. Pozycja jazdy sprawia, że kierowca jest naturalnie wyprostowany i panuje nad sytuacją. Wysokość siedzenia jest niska i wynosi 785 mm, a nowe, aluminiowe podnóżki są lekkie i mają sportowy charakter.

CB500F – Styl dla miasta

Precyzja prowadzenia

W środowisku miejskim motocykl musi szybko reagować na każdy Twój ruch. W związku z tym przesunęliśmy ciężar podwozia bardziej do przodu, aby poprawić przyczepność i wyczucie. Nowe widelce Showa 41mm SFF-BP USD zapewniają doskonałą reakcję, szczególnie podczas hamowania. Nowe, lekkie koła i wahacz jeszcze bardziej zwiększają zwinność. Aby zapewnić skuteczne hamowanie, nowe podwójne tarcze hamulcowe o średnicy 296 mm są mocowane za pomocą radialnych dwutłoczkowych zacisków.

CB500F – Styl dla miasta

Radość na co dzień

Tak, jest kompatybilny z A2. Jednak ten dwucylindrowy silnik o mocy 47,6 KM (35 kW) ma świetne osiągi – jest idealny dla nowych kierowców i sprawi wiele radości tym, którzy mają większe doświadczenie. Aż 43 Nm momentu obrotowego w średnim zakresie obrotów zapewnia błyskawiczne przyspieszenie, a jeśli masz ochotę na zabawę, wydech emituje przyjemne wycie wraz ze wzrostem obrotów. Dla zapewnienia dodatkowej kontroli, sprzęgło z funkcją kontroli uślizgu ułatwia zmianę biegów w sześciostopniowej skrzyni biegów i zarządza blokowaniem tylnego koła przy gwałtownych redukcjach biegów.

CB500F – Styl dla miasta

Doskonałe właściwości jezdne

W CB500F zastosowaliśmy wyposażenie premium. Wszystkie światła są wykonane w technologii LED, a reflektor jest teraz wyposażony w diody LED o zwiększonej mocy, dzięki czemu w nocy widać jeszcze więcej. Nowe światła pozycyjne jeszcze bardziej poprawiają widoczność. Wyświetlacz LCD w negatywie pokazuje prędkościomierz, obrotomierz z wykresem słupkowym, podwójny licznik przebytej drogi, wskaźnik poziomu/zużycia paliwa oraz wskaźniki wybranego biegu i zmiany biegu na wyższy.

Styl naked CB500F

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.