CMX1100 Buntownik przez cały dzień

CMX1100

BUNTOWNIK PRZEZ CAŁY DZIEŃ

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM

Myślisz o zmianie obecnego motocykla na coś z mocniejszym charakterem? Jeśli tak, to właśnie teraz jest właściwy moment. Czas na coś zupełnie nowego. Przedstawiamy nową Hondę Rebel CMX1100. Pozbawiona owiewek maszyna, która oddaje hołd minionym czasom sylwetek typu „bobber” z grubymi oponami, ale ma mnóstwo współczesnych detali stylistycznych, tak aby nie wyglądała anachronicznie. Motocykl oczywiście wygląda oszałamiająco i zrobi wrażenie, tocząc się majestatycznie otwartym bulwarem. Ale oferuje znacznie więcej niż granie na nostalgicznej nucie.

CMX1100, wejdź na wyższy poziom
CMX1100T Rebel z dużą przednią owiewką i sakwami na siodło.

CMX1100T Rebel

Cruiser z krwi i kości.

Przenieś swoją jazdę na wyższy poziom z nową Hondą CMX1100T Rebel, wyposażoną w turystyczne akcesoria. Pięknie wykończone sztywne sakwy na siodło są eleganckie i praktyczne, a całkowita pojemność 35 l (16 l/19 l pojemności po prawej i lewej stronie) sprawia, że bez problemu pomieszczą wszystkie Twoje rzeczy. Duża przednia owiewka i przednia szyba oferuje jeszcze większą ochronę przed żywiołami i wiatrem, zapewniając komfort jazdy po mieście lub na otwartej drodze. Doświadcz wolności w doskonałym stylu i rozpocznij kolejną podróż za kierownicą nowej Hondy CMX1100T Rebel.

  • Glint Wave Blue Metallic Standard
  • Iridium Grey Metallic Standard
  • Gunmetal Black Metallic Standard
*

POŁĄCZENIE KLASYKI I NOWOCZESNOŚCI

Rebel CMX1100 jest szczególnym motocyklem...

Niepowtarzalny wygląd, łatwe i zwinne prowadzenie oraz przyjemne reakcje silnika sprawiają, że wielu kierowców na całym świecie, w tym dopiero początkujących, mocno personalizuje swoje Hondy Rebel CMX500. Lecz teraz przyszedł czas na więcej. Rodzinne podobieństwo jest natychmiastowe, ale Rebel CMX1100 ma wiele wyjątkowych cech. Obdarzony wysokim momentem obrotowym, pełen charakteru rzędowy dwucylindrowy silnik ma przepustnicę sterowaną elektronicznie, 4 tryby jazdy, system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) i system kontroli unoszenia przedniego koła. Tempomat jest na wyposażeniu standardowym, natomiast opcjonalnie można zamówić sześciobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów. Ten świetnie wyglądający cruiser dobrze sobie radzi również na zakrętach, o co dbają przedni widelec typu kartridżowego o średnicy goleni 43 mm, amortyzatory typu „piggyback” (ze zbiorniczkiem wyrównawczym) oraz czterotłoczkowy przedni zacisk hamulcowy mocowany radialnie.

CMX1100, połączenie klasyki i nowoczesności

SUGESTYWNY DŹWIĘK DWUCYLINDROWEGO SILNIKA

Wyobraź sobie, że przekręcasz manetkę gazu, a krajobraz umyka po bokach. Poczuj puls i duszę tego fascynującego silnika. Jesteś gotowy (najlepsza jakość na słuchawkach).

Przewiń

MINIMALISTYCZNA STYLISTYKA

Jazda motocyklowa w najczystszej postaci.

Model Rebel CMX1100 stworzono z myślą o przyjemności, jaką może dawać obcowanie z dwoma kółkami. To malowane w efektownej czerni połączenie 21-wiecznego roadstera z bobberem, od podstaw zaprojektowane tak, aby zapewniać ekscytującą i przyjemną jazdę, z dużym zapasem mocy silnika i bezpiecznym prowadzeniem. Każdy detal stanowi o jego wyjątkowości; bezkołnierzowy zbiornik paliwa ma dwukolorowe malowanie, a błotniki przedni i tylny wykonane ze stali ciągnionej o grubości 1 mm zamontowano na wspornikach z odlewanego aluminium. Siedzisko ma wysokość zaledwie 700 mm, a miękki materiał wyprofilowano tak, aby zapewnić wsparcie podczas dynamicznego przyspieszania. Przesunięty kontrastowy cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 120 mm intuicyjnie przekazuje informacje, a szeroka kierownica pozbawiona zbędnych elementów jest mocowana solidnymi 1-calowymi uchwytami.

CMX1100, czysta przyjemność
CMX1100, każdy detal stanowi o jego wyjątkowości
CMX1100, minimalistyczna stylistyka
CMX1100, przyjemna jazda
Widok Honda CMX1100 Rebel w aplikacji.

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.