CBR500R

DZIŚ ZDECYDUJ, JAKIM
CHCESZ BYĆ MOTOCYKLISTĄ

 
CBR500R, zdjęcie motocyklisty na torze wyścigowym
CBR500R, zdjęcie motocyklisty na torze wyścigowym

Zdecyduj, jakim chcesz być motocyklistą. Model CBR500R o agresywnym wyglądzie i dużej mocy przy niskich obrotach pozwala cieszyć się jazdą bez żadnych ograniczeń. I mogą z niego korzystać nawet osoby posiadające prawo jazdy kategorii A2.

DŹWIĘK WOLNOŚCI

Zwiększ obroty swobodnie pracującego, dwucylindrowego silnika. Posłuchaj wyjątkowego i pociągająco przejmującego dźwięku silnika. Weź głęboki oddech. I w pełni ciesz się jazdą (sugerujemy użycie słuchawek).

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się wyjątkowym elementom, które sprawiają, że motocykl CBR500R ma status legendy.

SPORTOWA RYWALIZACJA

Czerpie z genów rodziny CBR.

CBR500R w każdym calu pozostaje wierna bezkompromisowym zasadom rodziny CBR. W jej ostre, agresywne kształty wkomponowano unikalne skrzydełka aerodynamiczne poprawiające stabilność przy wysokich prędkościach. Spojrzenie na kierownicę sprawia, że czujemy się jak na prawdziwie sportowej maszynie, a to za sprawą uchwytów kierownicy mocowanych pod górnym jarzmem półką oraz kontrastowego wyświetlacza LCD. Innowacyjny zbiornik paliwa został starannie wyprofilowany, dzięki czemu motocykl jest smuklejszy, ale nadal uzyskuje świetny zasięg.

CZAS NA ZMIANY

Moc dwóch cylindrów.

Model CBR500R wyposażono w potężny, dwucylindrowy silnik o wysokiej elastyczności i przyjemnej charakterystyce. Nie musisz już wybierać pomiędzy motocyklem, na którym osiągniesz zawrotne tempo przyspieszenia od zera, a takim, na którym będzie można wyruszyć w emocjonujący pościg dzięki sześciobiegowej skrzyni płynnie działającej przy dużych obrotach. Model CBR500R potrafi obie te rzeczy. Na tym właśnie polega wolność.

Podobnie jak w przypadku innych większych modeli z rodziny CBR posiada też sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty, które upraszcza zmianę biegów na wyższe i zapobiega blokowaniu tylnego koła podczas nagłej redukcji biegu. Aby uzyskać bardziej sportowy charakter jazdy, zadbaliśmy o wysoki moment obrotowy w przedziale od 3000 do 7000 obr./min. Teraz wychodzenie z każdego zakrętu to sama frajda.

CBR500R, zdjęcie motocyklisty na torze wyścigowym
CBR500R, zdjęcie rury wydechowej oraz koła tylnego
CBR500R, zdjęcie motocyklisty na górskiej drodze
CBR500R, zdjęcie silnika

W PEŁNI WYPOSAŻONY

I gotowy do jazdy.

Motocykl CBR500R jest wyposażony w kontrastowy wyświetlacz LCD ze wskaźnikami wybranego biegu i konieczności zmiany biegu. Aby ułatwić pokonywanie serii następujących po sobie zakrętów, uchwyty kierownicy są mocowane pod górną półką, co pozwala na bardzo precyzyjną kontrolę. Teleskopowy widelec o średnicy 41 mm ma regulację wstępnego napięcia sprężyny, podobnie jak tylny amortyzator z systemem Pro-Link. Pełne oświetlenie LED – obejmujące wskaźniki – stanowi wykończenie najwyższej jakości. Gotowy. Do startu. START.

CBR500R, zdjęcie kierownicy

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów. 

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

Aplikacja Honda Motorcycles Europe