GDY PRZYGODA WZYWA

Będziesz potrzebować kondycji, umiejętności i motocykla, na którym jazda sprawia przyjemność.

Decyzja o zabraniu się z nami w drogę wiąże się z uczestnictwem w jednej z najwspanialszych przygód motocyklowych w historii – i to trzymając kierownicę motocykla swoich marzeń – Africa Twin. To najbardziej zaawansowana maszyna turystyczna o dużym zasięgu, do jazdy po drogach i w terenie, jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. 

Pomimo niepewnych czasów wydarzenie Honda Adventure Roads 2022 spotkało się z niesamowitym odzewem ze strony ponad 1200 potencjalnych uczestników. Jeśli zdarzy się, że będziesz jednym z wybranych, to czeka Cię ambitna przygoda, na którą warto czekać – inspirująca podróż przez teren będący testem nie tylko Twoich umiejętności kierowcy, ale również Twojego charakteru. Niestety ze względu na pandemię COVID musieliśmy przełożyć naszą tegoroczną wyprawę. Mimo to nasi uczestnicy są w dobrych nastrojach i chętnie utrzymują kontakt poprzez aplikację Honda Adventure Roads App i już rozmawiają na temat przyszłorocznej wyprawy.

Mimo że elementy, takie jak tempomat, ekran dotykowy i podgrzewane manetki, czynią z niego świetny motocykl turystyczny, dzięki swojej wytrzymałości i zdolności do jazdy w terenie bez problemu poradzi sobie także w trudnym i zróżnicowanym terenie Islandii. 

Dlaczego wyprawa na Islandię wymaga zaopatrzenia się w wytrzymały motocykl i bycia takim samym kierowcą?

Trwająca 11 dni jazda po drogach i ścieżkach, po gładkim asfalcie i luźnym żwirze, wjeżdżanie na strome przełęcze i pokonywanie skalistych strumieni. Nie ukrywamy, że nie jest to niedzielna wycieczka. Gwarantujemy, że po całym dniu jazdy po Islandii zapracujesz na wieczorny posiłek i możliwość spania w łóżku.

Podróżowanie z innymi, podobnie myślącymi poszukiwaczami przygód to sposób na dzielenie się doświadczeniami i nawiązywanie nowych przyjaźni. Będziesz nie tylko uczyć się nowych umiejętności jako kierowca, ale również odkrywać nowe krajobrazy, drogi i kultury. To jest prawdziwy cel takiej wyprawy, a nie tylko zaliczanie kilometrów… Podróżowanie jako zespół nadaje wszystkiemu o wiele głębszy sens. 

Etapy, które zaplanowaliśmy w zróżnicowanej i oszałamiającej scenerii Islandii, zapierają dech w piersiach i wymagają wiele siły fizycznej oraz psychicznej. Wkrótce przekonasz się, dlaczego motocykl Africa Twin ze wszystkimi swoimi zaawansowanymi technologiami jest właściwą maszyną do tego zadania. 

Spójrz poniżej na niektóre z pięknych widoków, których możesz się spodziewać na Islandii – krainie lodu i ognia – i bądź z nami w kontakcie, aby otrzymywać aktualizacje i wiadomości. 

 

 

Islandia HAR
Mężczyzna w kasku
Bolały mnie plecy, ręce i nogi, trzeba było dać z siebie wszystko. Dzięki pomocy i dopingowi grupy, pomimo kilku wpadek po drodze, w końcu udało mi się dotrzeć do celu… Świetnie mi się spało tej nocy!”. UCZESTNIK HONDA ADVENTURE ROADS, RPA 2019 r.

NASI AMBASADORZY

Przejedź się ramię w ramię z zawodowcami i odkryj, ile jeszcze przyjemności możesz czerpać z jazdy na motocyklu Africa Twin. Zawodnicy wyścigów Honda Racing Corporation będą częścią naszego zespołu – podzielą się z Tobą swoimi umiejętnościami i pomogą Ci doświadczyć prawdziwej radości z jazdy po drogach i w terenie. Co więcej na różnych punktach kontrolnych będzie można spotkać cały zespół mechaników Hondy – zupełnie jak na prawdziwym rajdzie – a każdy będzie miał zapewnione wsparcie w postaci części zamiennych, a nawet zapasowego motocykla, choć to mało prawdopodobne, że będziesz go potrzebować.

Kierowca HRC na motocyklu Africa Twin podczas odprawy
Kierowca w piasku Afryki

CRF1100L Africa Twin

Ten wytrzymały, inspirowany rajdami motocykl ma więcej cech, które sprawiają, że rozpoznasz w nim rasową maszynę do jazdy w terenie. Smukła, lekka rama, ogromny moment obrotowy i pozycja jazdy zaprojektowana do wygodnego siedzenia lub stania zapewniają doskonałą kontrolę w terenie.

POZNAJ MOTOCYKL AFRICA TWIN

Kierowca w piasku Afryki

CRF1100L Africa Twin Adventure Sports

Jest jeszcze wiele do powiedzenia na temat jakości inżynierii, projektu i technologii, które czynią ten motocykl jednym z najlepszych pojazdów terenowych do przemierzania kontynentów lub bardziej wymagających weekendowych wycieczek.

POZNAJ MOTOCYKL AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Mężczyzna na motocyklu Honda na Islandii