Akcesoria autoryzowane Klauzula wyłączenia odpowiedzialności

Przed zakupem jakichkolwiek akcesoriów niestandardowych przeczytaj uważnie poniższe informacje.

Producent i dystrybutor każdego akcesorium indywidualnego gwarantuje funkcjonalność, parametry działania i jakość wskazane w dokumentacji towarzyszącej danym akcesoriom.

Akcesoria indywidualne muszą być prawidłowo przymocowane lub zamontowane, zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, regulacjami oraz instrukcją obsługi.

Właściciel/użytkownik pojazdu ma obowiązek zadbać o prawidłowe przymocowanie lub zamontowanie akcesoriów niestandardowych, tak aby nie zagrażały one bezpieczeństwu użytkowania pojazdu ani ludziom.

Uważnie przeczytaj instrukcje zawarte w instrukcji obsługi/ulotce dołączonej do akcesoriów niestandardowych i bezwzględnie się do nich stosuj.  Pilnuj terminów standardowych przeglądów, a dodatkowo każdorazowo przed ruszeniem w drogę sprawdź ogólnie pojazd.

Wszelkie pytania na temat przymocowania/zamontowania należy kierować do dealera, u którego kupiono akcesoria indywidualne.   

Jeżeli w trakcie jazdy zauważysz jakieś niepokojące objawy, zatrzymaj natychmiast pojazd i umów kontrolę u dealera.

Jeżeli nie występują żadne zaniedbania ani naruszenia postanowień umowy z naszej strony, użytkowanie akcesoriów indywidualnych odbywa się na Twoje wyłączne ryzyko. Honda nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowe działanie akcesoriów indywidualnych. Podmiotem odpowiedzialnym za akcesoria indywidualne jest ich producent / dystrybutor. Powyższe ograniczenie nie wpływa na żadne prawa przysługujące Ci ustawowo.

 • Podawane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi i mają jedynie charakter poglądowy. Faktyczne ceny sprzedaży ustala każdy dealer.
 • Ceny nie uwzględniają ceny pojazdu, kosztów zamontowania opcjonalnego akcesorium indywidualnego u dealera itd. Te opłaty są doliczane osobno.
 • Dane techniczne, ceny i pozostałe parametry akcesoriów indywidualnych mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Akcesoria indywidualne mogą wymagać dłuższego terminu dostawy albo zostać wycofane z oferty bez wcześniejszego powiadomienia.
 • Dokładnie czytaj wszelkie instrukcje. Akcesoria indywidualne należy mocować/montować do pojazdów i elementów pojazdów ściśle zgodnie z instrukcjami. Nie wolno ich umieszczać w żadnych miejscach, które nie zostały jednoznacznie wskazane.
 • W celu przymocowania/zamontowania akcesoriów indywidulanych może być konieczne specjalne przygotowanie miejsca montażu (np. doprowadzenie przewodów elektrycznych). W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z dealerem.
 • Nie jesteśmy w stanie zagwarantować możliwości przymocowania/zamontowania kombinacji różnych akcesoriów indywidualnych. Taka operacja może być niewykonalna albo wymagać rozległego przygotowania.
 • Akcesoria indywidualne nie są oryginalnymi częściami Hondy, dlatego mimo iż niektóre mogą przypominać oryginalne części Hondy, to przeważnie mają inną trwałość, funkcjonalność, jakość itd.
 • Zamontowanie akcesoriów indywidualnych może negatywnie wpłynąć na charakterystykę silnika lub jazdy.
 • Niektóre akcesoria indywidualne muszą być mocowane/montowane w akredytowanych zakładach lub warsztatach. W takich sytuacjach stanowczo zalecamy udanie się do odpowiedniej placówki. Informacje o lokalizacji takich obiektów można uzyskać u dealera.
 • Wszystkie podane czasy montażu mają jedynie charakter poglądowy. Dokładne czasy montażu można sprawdzić u dealera.
 • Kolorystyka akcesoriów indywidualnych widocznych na ilustracjach może nie pokrywać się dokładnie z faktyczną kolorystyką części.