Close

CB500X

MIASTO TO WSPÓŁCZESNA DŻUNGLA.

Model CB500X jest przeznaczony dla osób kochających wolność, które chcą poskromić miejską dżunglę. Motocykl wyposażono w mocny, dwucylindrowy silnik i zawieszenie o długim skoku, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas pełnych przygód wypraw.

WYRÓŻNIAJĄCA CECHA

Swobodnie pracujący, dwucylindrowy silnik sprawia, że motocykl CB500X to dynamiczna maszyna, którą możesz wybrać się w każdą podróż, by przeżyć kolejną przygodę. Przygotuj się na niezapomniane chwile. Motocykl CB500X zapewnia jeszcze większy komfort niż poprzednie modele, pozwalając płynnie przemieszczać się przez miasto albo sunąć ulicami z dużą prędkością. Dzięki nowym funkcjom jazda po nieutwardzonych drogach jest równie przyjemna. (Najlepiej odsłuchać na słuchawkach).

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się wyjątkowym elementom, które sprawiają, że motocykl CB500X ma status legendy.

WEŹ ŻYCIE W SWOJE RĘCE

Wyróżnij się.

Nowe wzornictwo zastosowane w modelu CB500X zachęca do wyruszenia ku przygodzie. Inspirowany modelem Africa Twin łączy nieregularne kształty z agresywnym wyglądem, a wysoka szyba zapewnia komfort.

KOMPAKTOWY SILNIK

Wyjątkowa wszechstronność.

Motocykl CB500X jest wyposażony w silnik, który sprawdzi się na każdej drodze. Mocny, zrywny i wydajny nawet podczas dłuższych podróży: da Ci wolność, o jakiej marzysz. Podobnie jak w przypadku innych większych modeli z rodziny CBR posiada też sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty, które upraszcza zmianę biegów na wyższe i pozwala kontrolować blokadę tylnego koła podczas nagłej redukcji biegu.

CB500X, zbliżenie na silnik
CB500X, zdjęcie tylnego koła
CB500X, zdjęcie motocykla obok siedzącego motocyklisty, w krajobrazie górskim
CB500X, zdjęcie lewej strony kierownicy

REGULOWANE OPCJE KONTROLI

Odpowiedni na daleką podróż.

Motocykl CB500X jest wyposażony w nowy panel wskaźników LCD wyświetlający białe cyfry na ciemnym tle wraz ze wskaźnikiem wybranego biegu. Aluminiowe uchwyty kierownicy o zmiennym przekroju ułatwiają sterowanie i zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem, a pełne oświetlenie LED – obejmujące wskaźniki – stanowi wykończenie najwyższej jakości. Długi, teleskopowy widelec o średnicy 41 mm ma regulację wstępnego napięcia sprężyny, podobnie jak tylny amortyzator z systemem Pro-Link.

CB500X, zbliżenie na zestaw wskaźników