CB500X – KROK KU PRZYGODZIE

CB500X – KROK KU PRZYGODZIE

To jest moment, na który czekaliście. Nadszedł czas na przejażdżkę CB500X. Ma on solidny styl klasy adventure, nowe, imponujące opcje kolorystyczne, zmodernizowane, wysokiej jakości hamulce i zawieszenie o długim skoku, a wszystko to napędzane dwucylindrowym silnikiem spełniającym normę A2, który zapewnia prawdziwe, zadowalające osiągi. Przy zaskakująco satysfakcjonującej cenie.

CB500X POCZUJ WOLNOŚĆ

POCZUJ WOLNOŚĆ

To jest wolność. Uwolnienie od codzienności i podróżowanie motocyklem to odkrywanie siebie, jak również otaczającego świata. Przemieszczasz się. Masz świeże prawo jazdy A2 i oczekujesz nowej przygody z CB500X. Każda podróż jest wyjątkowa. W mieście lub daleko poza nim zawsze jest coś ciekawego za kolejnym zakrętem. I nie ma lepszego uczucia.

CB500X Początek przygody

CB500X czeka na Ciebie.

Wiesz, gdzie chcesz dotrzeć. A CB500X jest idealnym partnerem w podróży. Kompaktowa stylistyka typu crossover zapewnia wygodną, wyprostowaną pozycję jazdy (wysokość siedzenia to zaledwie 830 mm), dobrą do długich podróży oraz codziennych przejażdżek. Zbiornik paliwa o pojemności 17,5 l zapewnia duży zasięg, owiewka i szyba skutecznie odbijają wiatr, a szeroka kierownica daje dużą kontrolę przy niskich prędkościach, idealną do przedzierania się przez ruchliwe ulice.

CB500X Początek przygody

Najwyższa kontrola gdziekolwiek jesteś

Niezależnie od tego, czy jeździsz po równym, czy wyboistym terenie, nowe widelce USD Showa 41 mm Big Piston (SFF-BP) oddzielają sprężynę od tłumienia i zapewniają doskonałą reakcję i kontrolę zawieszenia. Tylny amortyzator Showa ma zmienioną charakterystykę sztywności sprężyny i tłumienia, podczas gdy nowe lekkie koła i wahacz, oraz przesunięty bardziej do przodu ciężar podwozia, zapewniają szybką sterowność i stabilność. Podobnie nowe, podwójne tarcze o średnicy 296 mm są obsługiwane przez dwutłoczkowe zaciski, dając większą siłę hamowania bez zwiększenia bezwładności.

CB500X Początek przygody

Wysoki moment obrotowy

Ten dwucylindrowy silnik spełniający normę A2 potrafi zadziwić. Oczywiście moc maksymalna wynosi 47,6 KM (35 kW), ale szczytowy moment obrotowy 43 Nm – dostarczany już przy 6500 obr./min. – zapewnia imponujące osiągi w dolnym i środkowym zakresie, czyli dokładnie to, czego potrzebujesz do szybkiego wyprzedzania, zwłaszcza gdy przewozisz pasażera lub bagaż. W celu zapewnienia precyzyjnej kontroli nad 6-biegową skrzynią biegów sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty upraszcza zmianę biegów na wyższe i pozwala kontrolować blokadę tylnego koła podczas ostrego hamowania i szybkiej redukcji biegów.

CB500X Początek przygody

Kokpit nastawiony na przygodę

Ten kokpit jest przygotowany na przygodę. Wyświetlacz LCD w negatywie pokazuje prędkościomierz, obrotomierz z wykresem słupkowym, podwójny licznik przebytej drogi, wskaźnik poziomu/zużycia paliwa oraz wskaźniki wybranego biegu i konieczności zmiany biegu. Wszystkie światła są w technologii LED, a reflektor przedni posiada zoptymalizowane światła drogowe i mijania. Dla lepszej widoczności dla innych użytkowników drogi przednie kierunkowskazy są teraz również światłami pozycyjnymi.

Chcesz rozpocząć przygodę

Dokądkolwiek prowadzi. Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor
    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

    W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.