Honda CRF300 Rally szukaj przygód wszędzie

CRF300 RALLY

SZUKAJ PRZYGÓD WSZĘDZIE

WYBIERZ CEL PODRÓŻY

Stworzona z myślą o kierowcach chcących jeździć po drogach i w terenie, nowa Honda CRF300 RALLY to niewielka maszyna o zaskakujących możliwościach. Stylistykę i dzielność terenową zaczerpnięte wprost z wyczynowego HRC CRF450 RALLY uzupełniono o elementy przydatne do dłuższych wyjazdów, takie jak większy zbiornik paliwa oraz owiewka czołowa i szyba do ochrony przed wiatrem. Nowa CRF300 RALLY jest lżejsza, a jej silnik ma więcej mocy i momentu obrotowego. To idealny partner do podróżowania zarówno w mieście, jak i po całym świecie.

Honda CRF300 Rally wybierz cel podróży
Przewiń

SIŁA NAPĘDOWA

Większa moc, niższa masa i większy komfort pozwalają odkrywać nowe horyzonty.

Podwozie modelu CRF300 RALLY odchudziliśmy o całe 4 kg, a bak powiększyliśmy o 2,7 litra, dzięki czemu można dłużej jeździć na jednym tankowaniu. Aby zwiększyć komfort podczas długich dni spędzanych na siedzisku, zamontowaliśmy kierownicę nieco wyżej. Z kolei kanapa jest 10 mm niższa, a podnóżki mają gumowe wkładki. Chłodzony cieczą, 4-zaworowy jednocylindrowy silnik z dwoma wałkami rozrządu (DOHC) spełnia wymagania normy emisji spalin EURO5, jest wyposażony w sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty oraz osiąga większą moc 27,3 KM (20,1 kW) i wyższy moment obrotowy (26,6 Nm), co zapewnia motocyklowi świetne osiągi w każdej sytuacji. Zwiększono również prześwit, którego nigdy za wiele w jeździe terenowej, a na desce rozdzielczej dodano wskaźnik wybranego biegu.

Honda CRF300 Rally wyższa moc, niższa masa
Honda CRF300 Rally większy prześwit
Honda CRF300 Rally siła napędowa
Honda CRF300 Rally komfort na cały dzień jazdy

GOTOWY DO DROGI

Wspaniałe trasy wzywają. Dokąd Cię zaprowadzą?

W Hondzie CRF300 RALLY chodzi o wolność, jaką dają lekkie podwozie, zawieszenie o długim skoku i dynamiczny silnik. Ale także o niezależność. Duży zbiornik paliwa pozwala bardzo daleko zajechać bez tankowania, wzmacniając imponujące możliwości podróżnicze motocykla.

Honda CRF300 Rally gotowa do drogi
Honda CRF300 Rally prawdziwa wolność

Jego konstrukcja pozwala przeżywać wspaniałe przygody użytkownikom, którzy szukają motocykla łatwego do opanowania w codziennej jeździe miejskiej, na weekendowych wypadach i przy dłuższych wyprawach. Wszystkie wprowadzone ulepszenia — większa moc, niższa masa, większy bak wydłużający zasięg bez tankowania, lepsza pozycja kierowcy i dodatkowy prześwit — wspólnie podniosą jakość każdego wyjazdu.

PRZYGODA CZY UNIWERSALNOŚĆ?

Można wybierać między przystosowanym do dłuższych wyjazdów CRF300 RALLY a kochającym teren CRF300L.

CRF300L
CRF300 RALLY

CRF300 RALLY

CRF300L