Dwa motocykle marki Honda z serii 300 zjeżdżające ze wzniesienia o zachodzie słońca

Entuzjasta. Motocyklista. Marzyciel.

Honda produkuje motocykle.
Ale to nie jest jedyna rzecz, jaką tworzymy.

Ponieważ działamy również w branży budowania marzeń. Pogoni za nimi, spełniania ich, wewnętrznego przeżywania. Niespoczywania, dopóki nie zostaną spełnione.

Taki jest właśnie duch Hondy.

Więc jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się marzyć, tak mocno, do głębi, to witamy Cię z otwartymi ramionami.

Przewiń

DZIEDZICTWO

Nasz założyciel, Soichiro Honda, był marzycielem. Gdy w 1947 roku zaprezentował światu model Type A o pojemności 50 cm3, zrealizował swoje pierwsze marzenie. Od tamtej pory Honda osiąga kolejne kamienie milowe, wprowadzając pionierskie rozwiązania techniczne i zdobywając w wyścigach MotoGP więcej tytułów, niż jesteśmy w stanie policzyć. 

Ale nasze dziedzictwo to znacznie więcej niż tylko kolekcja trofeów. Za prawdziwą schedę uważamy wrażenia i przeżycia, jakich dostarczyliśmy przez 70 lat przebogatej historii; naszą ustawiczną ewolucję, innowacyjność i pokonywanie granic, które tak wielu użytkownikom pozwoliły cieszyć się radością jazdy na motorze. Doświadczyć prawdziwej wolności. Sprawdzać granicę swoich możliwości. Po czym przesuwać ją jeszcze o jeden krok dalej.

Każda nowa przygoda. Każda przełamana granica. Każde nowe odkrycie. Każde marzenie, które kiedykolwiek udało się zrealizować na Hondzie. To dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni.

 

Rząd 13 wczesnych motocykli Honda w Japonii, z ludźmi stojącymi za motocyklami

„Zamiast bać się wyzwań i niepowodzenia, lepiej się bać unikania wyzwań i nicnierobienia”

Soichiro Honda

NIESPOKOJNY DUCH

W Hondzie uważamy, że rezygnacja w obliczu pierwszych trudności to żadne rozwiązanie. Nigdy się nie poddawać. Nigdy nie spoczywać na laurach. To nasze zasady.

W efekcie tej filozofii nigdy nie sądzimy, iż dotarliśmy do mety. Nigdy nie przestajemy kwestionować granic możliwości każdego motocykla. Nigdy nie przestajemy walczyć o osiągnięcie sukcesu, wprowadzanie innowacji, ulepszanie rozwiązań technicznych i rozwijanie naszych produktów. Raz za razem, bez końca.

Stale poszukujemy pionierskich technologii, takich jak 4-suwowy rzędowy silnik, dwusprzęgłowa skrzynia biegów czy motocyklowa poduszka powietrzna. Nie zadowalamy się istniejącym stanem rzeczy, śmiało stawiając nowe wyzwania przed segmentem motocyklowym. 

Ten niespokojny duch pcha nas nieustannie do przodu, przechodząc na każdego użytkownika Hondy i kierując go ku nowym przygodom. Do radości, jaką daje poczucie prawdziwej wolności. Do realizacji kolejnego wielkiego marzenia. 

Bo przecież to w końcu marzenia dają nam bodziec do działania.

 

Nasze marzenia otworzyły nowe drogi, ku którym wiedzie pragnienie nowych przeżyć.

Marz z nami.