Close

Poznaj Hondę

Poznaj Hondę

W Hondzie nie poprzestajemy na tym co dzieje się tu i teraz - zawsze myślimy przyszłościowo. Dołącz do nas i odkryj świat, w którym dziedzictwo wyścigów ma wpływ na każdy projektowany motocykl.

Dlaczego Honda?

Przełomowa technologia, którą opracowaliśmy na potrzeby MotoGP, to serce każdego projektowanego przez nas motocykla — od tych najpotężniejszych po skutery. Kimkolwiek jesteś, kupując motocykl Honda, masz pewność, że wybierasz taką samą jakość, niezawodność i innowacyjne rozwiązania techniczne jak zawodowcy.

Nie poddawaj się

Lubimy osiągać nieosiągalne. Zaczęło się, gdy założyciel Hondy, Soichiro Honda, przegrał wszystkie wyścigi w turnieju Isle of Man TT w 1959 roku — nie poddał się, próbował dalej. Jego wytrwałość została nagrodzona dwa lata później, gdy zespół Hondy zajął pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce. Dlatego nie jest ważne, czy pragniesz mknąć po bezkresnej drodze, czy marzysz o pierwszym miejscu w wyścigu — nigdy się nie poddawaj. Tak jak Soichiro Honda.

Co nowego

Dowiedz się więcej: od wyników wyścigów motocyklowych po wydarzenia i promocje — zobacz, czym się obecnie zajmujemy.

Co o nas mówią

Słowa nie wystarczą, by opisać motocykle, które tworzymy. Przejrzyj galerię naszych osiągnięć, sprawdź, co mówią o nas inni.