CB650R

Minimalistyczna perfekcja

Honda CB650R jadąca przez most


To właśnie tutaj znajdziesz czystą magię czterech cylindrów. Motocykl został odchudzony, aby zapewnić niezwykłe osiągi - od miejskich przecznic po kręte boczne drogi oferuje mocne przyspieszenie, wyjątkową zwinność i wyrazistą stylistykę Neo Sports Café inspirowaną modelem CB1000R. Dodajmy do tego najwyższej klasy technologię oraz możliwość jazdy na pierwszym motocyklu z niesamowitym, nowym systemem sprzęgła E-Clutch Honda... czasami mniej naprawdę może znaczyć więcej.

Zamknij

Styl projektowania

Neo Sports Café Nowa szkoła spotyka się ze starą szkołą; okrojony wygląd retro emanuje mechanicznym minimalizmem.

Sportowa geometria Zdefiniowana przez trapezoidalny kształt, z kompaktową osłoną siedzenia ustawioną wysoko, co nadaje agresywny wygląd.

Wyrazisty, nowy reflektor LED ustawiony ukośnie Specyfikacja z modelu CB1000R z aluminiową ramką i charakterystyczną sygnaturą świetlną LED.

 

Honda CB650R - motocykl stojący z modelem
Honda CB650R - widok przedstawiający stojący motocykl z tyłu
Honda CB650R na drodze, w nocy, z nowym reflektorem


Honda CB650R na drodze, w nocy, z nowym reflektorem

Gotowy do ruszenia w drogę

Wszystko zależy od prawej ręki. Czterocylindrowy, rzędowy silnik DOHC wytwarza 70 kW (94 KM) mocy szczytowej i 63 Nm momentu obrotowego, płynnie rozkręcając się do 12 000 obr./min. Dla posiadaczy licencji A2 dostępna jest wersja o mocy 35 kW (wykonywana przez dealerów marki Honda). Po uzyskaniu prawa jazdy kategorii A błyskawicznie można przywrócić pełną moc silnika. Ponieważ moc wymaga kontroli, wspomaganie i sprzęgło antyhoppingowe zapobiegają blokowaniu tylnego koła podczas gwałtownego hamowania i redukcji biegów. Aby zapewnić jeszcze lepszą widoczność na drodze, system Emergency Stop Signal (ESS) aktywuje tylne światła awaryjne podczas gwałtownego hamowania.

Przełącznik Honda TFT na manetce

Nawiąż połączenie

Ten motocykl naprawdę Cię wspiera. Całkowicie nowy, 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT obsługiwany za pomocą podświetlanego przełącznika na kierownicy z bardzo naturalną pozycją dłoni zapewnia dobrą widoczność w każdych warunkach. Oba zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu, a ekran został wykonany tak, aby zminimalizować odblaski w jasnym świetle słonecznym. Oferuje również pełną łączność za pośrednictwem aplikacji Honda RoadSync. Dostępny zarówno na smartfony z systemem Android, jak i iOS, umożliwia dostęp do nawigacji zakręt po zakręcie, nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz słuchanie muzyki podczas jazdy.

Honda CB650R ze sprzęgłem E-Clutch

E-Clutch - jazda na wyższym poziomie

Unikalne dla Hondy sprzęgło E-Clutch zapewnia radość z jazdy. To również możliwość wyboru. Sprzęgła można używać w konwencjonalny sposób. Można również ustawić sprzęgło w tryb automatyczny i zostawić dźwignię sprzęgła w spokoju. To wszystko. Podczas ruszania, zmiany biegów w górę i w dół oraz zatrzymywania motocykla wystarczy obsługiwać dźwignię zmiany biegów. Sprzęgło E-Clutch wykonuje resztę - płynnie, natychmiastowo - jak doświadczony kierowca sportowy. Zapewnia o wiele większą kontrolę, niezależnie od tego, czy pokonujesz zakręty, czy jedziesz w ruchu ulicznym.  Potrzebujesz sprzęgła z jakiegoś powodu? Nie ma sprawy. Używaj go w dowolnym momencie.

Dowiedz się więcej
Honda CB650R odjeżdżająca nadmorską drogą

Czyste osiągi czterech cylindrów

Usłysz, jak silnik budzi się do życia.

Głośnik

Surowe kolory dla surowej stylistyki

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.

  • Matte Gunpowder Black Metallic Standard
  • Pearl Smoky Grey Standard
  • Matte Laurel Green Metallic Standard
  • Candy Chromosphere Red Standard
*

Aplikacja Honda Motorcycles

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS Pobierz dla systemu Android