Honda - Monkey - Poczuj prawdziwą wolność

POCZUJ PRAWDZIWĄ WOLNOŚĆ

Odczuwanie esencji przyjemności z jazdy motocyklem. Właśnie taka idea przyświecała inżynierom, którzy projektowali Hondę Monkey.

Przewiń

CZAS NA DZIAŁANIE

Idealny do miasta. Dojedź gdzie tylko chcesz, kiedy chcesz. I ciesz się każdą sekundą po drodze.

Gdy po raz pierwszy zobaczysz motocykl Monkey z jego lśniącym nowym niebieskim lakierem, trudno powstrzymać uśmiech. A kiedy po raz pierwszy się nim przejedziesz, Twoja twarz wręcz rozpromienieje, w czym szczególna zasługa zupełnie nowego silnika. To prawda, że motocykl bez problemu można spakować na tylny bagażnik kampera, a jego gabaryty sprawiają, że przeciska się przez gąszcz miejskich korków z dziecinną zwinnością. Jednak Monkey to przede wszystkim radość z prowadzenia jednośladu. Na tym polega jego piękno.

MAŁY MOTOCYKL Z WIELKIM SERCEM

Chcesz jeździć czymś zupełnie innym?

Monkey jest jedyny w swoim rodzaju. Ma własny, niepowtarzalny styl. To również motocykl, który ma unikalny charakter. Chromowana, wysoka kierownica, wyeksponowana rama, wahacz i amortyzatory w tym samym kolorze co zbiornik paliwa i wysokiej jakości błotniki... Hondy Monkey nie można pomylić z żadnym innym motocyklem. Model przyciąga również uwagę szerokimi oponami. Pod atrakcyjnym opakowaniem skrywa się całkowicie nowy, chłodzony powietrzem ekonomiczny silnik o pojemności 125 cm3 współpracujący z 5-biegową przekładnią. Całość przykręcono do sztywnego podwozia wyposażonego w układ ABS sterowany modułem elektronicznym IMU. Honda Monkey to niewielkie gabaryty, masa zaledwie 107 kg i kanapa na wysokości 775 mm. Obecnie w standardzie jest również montowany efektowny (i praktyczny) stelaż ze stalowych rurek. Niewielki motocykl z wielkim sercem, który przynosi mnóstwo frajdy w codziennym użytkowaniu. Taki właśnie jest Monkey.

Honda - Monkey - Unikalny charakter
Honda - Monkey - Mała i lekka
Honda - Monkey - Mały motocykl z wielkim sercem
Honda - Monkey - Chcesz jeździć czymś zupełnie innym
Honda Monkey z siedzeniem z przednim podwyższeniem

Nowe wcielenie ikony

Oryginalna Honda Monkey stała się ikoną lat 60. To był motocykl, na którym każdy wyglądał dobrze. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Model na rok 2023 oddaje hołd protoplaście poprzez nowe siedzenie z przednim podwyższeniem i dwukolorowy zbiornik paliwa z górną częścią lakierowaną na srebrny metalik. Wisienką na torcie jest perłowo-czerwona kolorystyka Pearl Nebula Red, która budzi w sercu prawdziwie nostalgiczne uczucia.

NASZE MOTOCYKLE WYZNACZAJĄ KANON

Spraw, aby każdy dzień był jak najlepszy.

Niepowtarzalna stylistyka Hondy Monkey. Pełne wykorzystanie teraźniejszości i budowanie wspaniałych wspomnień na przyszłość. Historia modelu sięga 1961 roku, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej. Jednak to, co wtedy osiągnęliśmy jest ważne teraz i będzie miało dla nas znaczenie w przyszłości. Honda Monkey to czysta radość z jazdy w najlepszym wydaniu.

Honda - Monkey - Nasze motocykle wyznaczają kanon