Honda - Monkey - Poczuj prawdziwą wolność
Honda - Monkey - Poczuj prawdziwą wolność

POCZUJ PRAWDZIWĄ WOLNOŚĆ

Odczuwanie esencji przyjemności z jazdy motocyklem. Właśnie taka idea przyświecała inżynierom, którzy projektowali Hondę Monkey.

Przewiń

CZAS NA DZIAŁANIE

Idealny do miasta. Dojedź gdzie tylko chcesz, kiedy chcesz. I ciesz się każdą sekundą po drodze.

Gdy po raz pierwszy zobaczysz motocykl Monkey z jego lśniącym nowym niebieskim lakierem, trudno powstrzymać uśmiech. A kiedy po raz pierwszy się nim przejedziesz, Twoja twarz wręcz rozpromienieje, w czym szczególna zasługa zupełnie nowego silnika. To prawda, że motocykl bez problemu można spakować na tylny bagażnik kampera, a jego gabaryty sprawiają, że przeciska się przez gąszcz miejskich korków z dziecinną zwinnością. Jednak Monkey to przede wszystkim radość z prowadzenia jednośladu. Na tym polega jego piękno.

MAŁY MOTOCYKL Z WIELKIM SERCEM

Chcesz jeździć czymś zupełnie innym?

Monkey jest jedyny w swoim rodzaju. Ma własny, niepowtarzalny styl. To również motocykl, który ma unikalny charakter. Chromowana, wysoka kierownica, wyeksponowana rama, wahacz i amortyzatory w tym samym kolorze co zbiornik paliwa i wysokiej jakości błotniki... Hondy Monkey nie można pomylić z żadnym innym motocyklem. Model przyciąga również uwagę szerokimi oponami. Pod atrakcyjnym opakowaniem skrywa się całkowicie nowy, chłodzony powietrzem ekonomiczny silnik o pojemności 125 cm3 współpracujący z 5-biegową przekładnią. Całość przykręcono do sztywnego podwozia wyposażonego w układ ABS sterowany modułem elektronicznym IMU. Honda Monkey to niewielkie gabaryty, masa zaledwie 104 kg i kanapa na wysokości 775 mm. Niewielki motocykl z wielkim sercem, który przynosi mnóstwo frajdy w codziennym użytkowaniu. Taki właśnie jest Monkey.

Honda - Monkey - Unikalny charakter
Honda - Monkey - Mała i lekka
Honda - Monkey - Mały motocykl z wielkim sercem
Honda - Monkey - Chcesz jeździć czymś zupełnie innym

NASZE MOTOCYKLE WYZNACZAJĄ KANON

Spraw, aby każdy dzień był jak najlepszy.

Niepowtarzalna stylistyka Hondy Monkey. Pełne wykorzystanie teraźniejszości i budowanie wspaniałych wspomnień na przyszłość. Historia modelu sięga 1961 roku, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej. Jednak to, co wtedy osiągnęliśmy jest ważne teraz i będzie miało dla nas znaczenie w przyszłości. Honda Monkey to czysta radość z jazdy w najlepszym wydaniu.

Honda - Monkey - Nasze motocykle wyznaczają kanon