CRF1100L AFRICA TWIN

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O PRZYGODZIE

Honda Africa Twin - widok przedstawiający czysty motocykl jadący po piachu z przedniej prawej perspektywy
Honda Africa Twin - widok przedstawiający czysty motocykl jadący po piachu z przedniej prawej perspektywy

STWORZONY NA PUSTYNIĘ.
GOTOWY NA WSZYSTKO.

Nadszedł czas. Czas na wyprawę. Aby poczuć prawdziwą wolność, zjechać z utartych szlaków i poczuć zew przygody. Motocykl pod Tobą jest narzędziem. Twoim narzędziem. Razem stanowicie jeden sprawnie funkcjonujący organizm. To jest Africa Twin. Wykuty w ogniu tysięcy kilometrów najbardziej wymagających tras na ziemi. Wyrusz w podróż życia.

WSPANIAŁE BRZMIENIE DWUCYLINDROWEGO SILNIKA.

Odkręć manetkę i spraw, aby sportowy wydech typu 2-1 Hondy Africa Twin rozbudził w Tobie zew odkrywcy. Jesteś gotowy (najlepsza jakość na słuchawkach).

Przewiń

SZCZEGÓŁY MAJĄ ZNACZENIE

Przyjrzyj się bliżej innowacyjnym technologiom, które sprawiają, że Honda Africa Twin jest tak wyjątkowa.

NIEZRÓWNANE OSIĄGI W TERENIE

Podwozie, nadwozie i pozycja jazdy zapewniają pełną kontrolę podczas jazdy po bezdrożach.

Kontrola to priorytet podczas jazdy w terenie. Dlatego zastosowaliśmy lżejszą ramę główną, a aluminiowy wahacz w stylu crossowego modelu CRF450R i przykręcana tylna rama pomocnicza idealnie współpracują z regulowanym widelcem Showa i tylnym amortyzatorem o długim skoku. Budowa motocykla umożliwia komfortową jazdę na siedząco i na stojąco. To zasługa wysokiej kierownicy i wąskiego siedzenia o ergonomicznym kształcie. Solidne nadwozie przywodzi na myśl profesjonalne motocykle rajdowe. Sportowy wygląd podkreśla również niewielka przednia owiewka i mała szyba. Podwójne reflektory typu full LED są wyposażone w automatyczną technologię DRL, co gwarantuje doskonałą widoczność przez całą dobę.

Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej prawej perspektywy

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA, KTÓRA WYZNACZA NOWE STANDARDY.

Lubisz wyzwania. My też.

Prawdziwy test możliwości. Hondę Africa Twin stworzyliśmy po to, aby wyznaczać nowe granice. Nieposkromiony moment obrotowy w średnim zakresie obrotów, który zapewnia natychmiastowe i liniowe przyspieszanie natychmiast po obróceniu manetki, jest uwieńczony dodatkowym zastrzykiem mocy w pobliżu czerwonej linii. Sportowy układ wydechowy gwarantuje doskonałe brzmienie silnika.

System IMU

6-osiowy inercyjny moduł pomiarowy (IMU) nieustannie monitoruje ruch dynamiczny, aby precyzyjnie sterować momentem obrotowym (HSTC), systemem Wheelie Control i hamulcem silnikowym w jednym z czterech fabrycznych i dwóch programowanych trybów jazdy. Układ ABS aktywnie działający w zakrętach zwiększa bezpieczeństwo na drogach i oferuje ustawienia terenowe. Kierowca może całkowicie wyłączyć układ ABS tylnego koła.

Honda Africa Twin - widok przedstawiający motocykl jadący po piachu z przedniej lewej perspektywy
Honda Africa Twin - studyjne zdjęcie z motocyklistami

Inteligentne ruchy

Gdy przenosisz wzrok z drogi na motocykl, Twoim oczom ukazuje się zestaw wskaźników. Africa Twin oferuje 6,5-calowy wyświetlacz dotykowy TFT oraz funkcję Apple CarPlay® i Bluetooth. Opcjonalna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) umożliwia ręczną i automatyczną zmianę przełożeń. Ustawienie G pozwala na bezpośrednią kontrolę układu napędowego w terenie.

Honda Africa Twin - zbliżenie na wyświetlacz TFT

Dwa różne motocykle Africa Twin

Gotowi na przygodę. Wybierz tutaj.

Honda Africa Twin Adventure Sports - zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z prawego profilu
Honda Africa Twin - zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z prawego profilu

Africa Twin

Africa Twin Adventure Sports

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE