Off Road

Rozpocznij zabawę.

Honda CRF450R i CRF450R 50th Anniversary
Honda CRF250R na torze motocrossowym

Pełne zaangażowanie

Nasze światowej klasy motocykle terenowe mają szereg wyścigowych innowacji i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu mogą zaoferować zupełnie nowe możliwości i wrażenia z jazdy. Nie da się kupić lat wyścigowych doświadczeń i ciągłego rozwoju. To właśnie daje nam przewagę nad konkurencją. Mamy to we krwi. I to się nigdy nie zmieni. Świat motocrossu szybko się zmienia. Chcąc utrzymać się w czołówce, trzeba dużo pracować. Honda daje z siebie 100%. Reszta zależy od Ciebie.

Nową stylistykę, konstrukcję silnika, ergonomię, rozmieszczenie elementów centralizujące masę i — niezwykle ważne — zawieszenie opracowano w oparciu o dziesięciolecia doświadczeń zebranych w jeździe terenowej. Efekt: perfekcyjne, bezkompromisowe maszyny. Od sportowych motocykli MX aż po modele dla dzieci i młodzieży, można być pewnym najwyższej jakości - w najdrobniejszych detalach.

Honda CRF50F i CRF450F na torze motocrossowym

Dni Off Road Experience

Chcesz podnieść swoje umiejętności jazdy w terenie? Uzyskaj porady na najwyższym poziomie od naszych renomowanych instruktorów motocrossu i enduro. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami terenowymi, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem i chcesz poprawić technikę - gwarantujemy niezapomniany dzień.

CRF250R

Zamknij

Gama modeli terenowych Honda CRF

Znajdź swój idealny motocykl

Podobnie jak ludzie, każdy motocykl ma własną osobowość. Który z nich najlepiej pasuje do Ciebie?