Honda CB1000R, widok z prawej strony z przodu, zaparkowana, nad górami
Honda CB1000R, widok z prawej strony z przodu, zaparkowana, nad górami

CB1000R

NIEOKIEŁZNANY CHARAKTER

Rodzina Neo Sports Café przeszła ewolucję. Zaczynając od modelu CB1000R, który został całkowicie przeprojektowany: otrzymał smukły reflektor, nową aluminiową ramę pomocniczą oraz jeszcze bardziej indywidualny, agresywny charakter. Dla osób preferujących podkreślony wygląd ręcznego wykonania przygotowaliśmy model CB1000R Black Edition, który ucieleśnia taki styl.

POSŁUCHAJ, JAK RYCZY

4-cylindrowy silnik wybrzmiewa najczystszymi tonami. Otwórz szeroko przepustnicę, a otoczy się niepowtarzalna symfonia wysokich dźwięków emitowanych przez wydech modelu CB1000R (sugerujemy użycie słuchawek).

BUDZI UCZUCIA

CB1000R jest więcej niż motocyklem. To maszyna, która budzi uczucia. Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Przeciągnij, aby obrócić Przeciągnij, aby obrócić
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Zsuń palce, aby oddalić widok Zsuń palce, aby oddalić widok
Wybierz kolor
  Przewiń

  OSZCZĘDNY I ZADZIORNY

  Kwintesencja jazdy na motorze.

  Teraz jeszcze bardziej efektowny i agresywnie muskularny. Wystarczy rzut oka, aby zauważyć, że akcenty z polerowanego metalu odzwierciedlają tradycyjny charakter zrywnego café racera.

  Ten roadster został pozbawiony niepotrzebnych ozdobników, tak aby nic nie mąciło czystej przyjemności jazdy. Towarzyszące uczucie, wrażenia i dźwięk wciągają w świat ekscytującej, dynamicznej jazdy przed siebie. A po skończonej jeździe możesz godzinami podziwiać rozliczne rozwiązania techniczne otaczające wyjątkowy czterocylindrowy silnik, dzięki którym motocykl jest tak wyjątkowy.

  Widok motocykla Honda CB1000R, z kierowcą na drodze z tylnej prawej perspektywy
  Honda CB1000R, zbliżenie na czerwone logo
  Honda CB1000R, widok z prawej strony, zaparkowana, wewnątrz budynku
  Honda CB1000R, widok z lewej strony, z kierowcą, na drodze, wschód słońca

  WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

  Oszałamiająca CB1000R lub tajemnicza CB1000R Black Edition. Wybierz tutaj.

  CB1000R Black Edition, zdjęcie studyjne
  CB1000R, zdjęcie studyjne

  CB1000R

  CB1000R Black Edition

  Honda CB1000R Black Edition w kolorystyce Mat Blue Jeans Metallic

  WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM

  Wybierz najlepsze wcielenie skrytego potwora.

  CB1000R Black Edition idzie dalej i w ciemniejszą stronę. Poza kilkoma detalami wytoczonymi z aluminium reszta jest całkowicie czarna: oprawa reflektora, szyba, górne golenie przedniego widelca SFF-BP, osłony chłodnicy, osłony filtra powietrza (z anodowanym wykończeniem) i układ wydechowy 4-2-1. CB1000R Black Edition jest dostępna w dwóch opcjach kolorystycznych zbiornika paliwa i poszycia fotela — Graphite Black (czarny grafitowy) i Mat Jeans Blue Metallic (matowy granatowy metalizowany). Motocykl jest też wyposażony w 3‑stopniowy regulowany quickshifter zapewniający precyzyjne i szybkie zmiany biegów.

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć dowolną Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

  Pobierz dla systemu iOS

  Pobierz dla systemu Android

  CB1000R, Honda Motorcycles Experience

  Do jazdy ulicznej i turystycznej