Bez Ciebie to tylko droga.


Droga. Miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Podróżowanie na dwóch kółkach wzbogaca życie, budując historie o ludziach, miejscach i doświadczeniach. I bez względu na to, czy jeździsz w poszukiwaniu adrenaliny, przygody lub zabawy czy też po prostu musisz dostać się do pracy, wiernie towarzyszymy Ci na każdym kroku. W Hondzie masz prawdziwe oparcie.

Just a road brand campaign no rider
CMX1100 Rebel with pillion riding into the sunset

Trudno z czymkolwiek porównać wrażenia towarzyszące odkręceniu manetki i następującemu po chwili gwałtownemu przyspieszaniu. Ma się wtedy uczucie prawdziwej wolności i niezależności. Oraz życia według własnych, bezkompromisowych zasad.

Jeżdżenie motocyklami Hondy to przygoda na całe życie, która zaprowadzi do wielu nowych, niesamowitych miejsc. Niezależnie od tego, czy wolisz surową agresywność Hondy CB650R, możliwość poznawania nowych horyzontów na Hondzie Transalp czy też długie ekscytujące wyprawy na Hondzie Africa Twin, mamy społeczność dzielącą podobne pasje.

Możesz należeć do większej grupy użytkowników albo wybrać samotne weekendowe wypady. Jeździć wspólnie z przyjaciółmi, co niedziela podjeżdżać na kawę w ulubione miejsca, wykręcać świetne czasy na torze albo przemierzać kontynenty. Wszyscy posiadacze Hond dołączający do naszej społeczności wchodzą do świata miłośników jednośladów, którzy wzajemnie się szanują i wspierają. Oraz przede wszystkim czerpią radość z samej jazdy. 

CB650R and Transalp static with riders

W Hondzie uważamy, że motocykle to coś więcej niż środek transportu i znacznie więcej niż bezduszne maszyny. Są symbolem indywidualności, chęci wyrażania swojej osobowości i przynależności do grupy. Pod skrzydlatym logo Hondy, które reprezentuje wolność dla nas wszystkich, posiadacze motocykli Hondy zyskują poczucie dumy, tożsamości i znalezienia się w jednej wielkiej rodzinie. 

Od samego początku istnienia Hondy nasza społeczność była budowana przez pasjonatów jazdy motocyklem. Osoby, które dostrzegły filozofię wolności wyznawaną przez firmę. Wielu z nich było pionierami sportu motocyklowego. Z czasem społeczność rozrastała się i ewoluowała, ale zawsze pozostała wierna swoim korzeniom. 

Transalp dynamic shot with rider

Obecnie motocyklami Hondy jeżdżą ludzie na całym świecie, z różnych kręgów kulturowych i społecznych. Jednak wewnątrz społeczności wszyscy mają wspólny cel, gromadząc się na drodze i w codziennym życiu, dzieląc opowieściami napełniającymi serca szczerą radością. Tak właśnie działa Honda.  

Społeczność posiadaczy motocykli Honda jest dla nas źródłem dumy i inspiracji. Reprezentuje to, co najlepsze w jeżdżeniu jednośladami - budowanie społecznych więzi i poznawanie świata w bezpośrednim kontakcie. Bez Ciebie to tylko droga.

Motocykle Honda 2023

Nadchodzące wydarzenia

 
Informacje o wydarzeniach
Szczegóły
 
Light house rally rider arrives at finish line

IX RAJD LATARNIKÓW

Daj się ponieść fali motocyklowej przygody! Czekają na ciebie malownicze trasy szlakiem latarni morskich, przejazdy plażą na trasie Adventure, przejazdy drogami zamkniętymi dla ruchu, a otwartymi specjalnie dla motocyklistów.

Ustka, POLAND

15-17/9/23