System głosowego sterowania smartfonem

Jego obsługa jest bardzo intuicyjna i wszechstronna. Możesz wydawać polecenia głosowe i odbierać informacje zwrotne albo używać 4-kierunkowego przełącznika umieszczonego na lewej manetce. Mając telefon bezpiecznie umieszczony w kieszeni, możesz mieć cały czas kontakt ze światem i równocześnie obserwować drogę, ciesząc się pełnią wolnością podczas każdego wyjazdu.

Honda, ekran systemu głosowego sterowania smartfonem

KORZYSTANIE Z APLIKACJI HONDA ROADSYNC

Korzystanie z najnowszej aplikacji Honda RoadSync nie mogło być prostsze. Po zajęciu miejsca na siedzeniu motocykla lub skutera Honda wyposażonego w system głosowego sterowania smartfonem połącz swój smarfon wyposażony w system Android 8.0 (lub nowszy) za pomocą aplikacji Honda RoadSync zainstalowanej przy użyciu konta Google. Aplikacja łączy się również z zestawem słuchawkowym w kasku z funkcją Bluetooth® i wejściem audio.

SZYBKA I PROSTA KONFIGURACJA

1. Pobierz aplikację Honda RoadSync ze sklepu Google Play i przyznaj wymagane uprawnienia.

2. Sparuj urządzenie z motocyklem, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

3. Po sparowaniu i włączeniu aplikacji wybierz konto Google.

To wszystko. Masz połączenie i możesz zacząć używać wszystkich dostępnych funkcji, obsługując je przez Bluetooth® (nie potrzebujesz żadnych kabli).

Pobierz aplikację Honda RoadSync ze sklepu Google Play

Nadal pewne rzeczy są niejasne? 

Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Szybka i prosta konfiguracja

Funkcja Bluetooth®

Działanie funkcji Bluetooth® może się różnić w zależności od wersji oprogramowania i sprzętu urządzeń Bluetooth, indywidualnych ustawień, wielkości książki telefonicznej, metody przechowywania kontaktów i ilości dostępnej pamięci. Mogą na to również wpływać aktualizacje oprogramowania smartfona. Honda jest w stanie zagwarantować działania łączności Bluetooth między smartfonem a motocyklem, a w zależności od kraju niektóre funkcje mogą podlegać ograniczeniom. Honda zastrzega sobie prawo do modyfikowania listy obsługiwanych urządzeń bez wcześniejszej zapowiedzi.