Drogi przygody Hondy 2022

Islandia 2022: Podróż zakończona

Trzeci rozdział naszej podróży dobiegł końca. Aby obejrzeć najważniejsze wydarzenia z wyprawy po Islandii i być na bieżąco, śledź nasz Instagram tutaj Honda Adventure Roads (@hondaadventureroads) • Instagram photos and videos. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie naszych planów dotyczących kolejnych tras Honda Adventure Roads! Pamiętaj, aby zarejestrować się i otrzymać więcej informacji 

Podążaj za nami

Behind the Twin - Episode 01 Zawodnik HRC Dakar, Nacho Cornejo, opowiada nam o swoich doświadczeniach z przeprawianiem się przez rzekę. „Nie jestem ekspertem od rzek, ale wykonałem całkiem solidną robotę. Myślę, że kluczem jest utrzymanie pędu, w przeciwnym razie tylne koło straci przyczepność na skałach”

Behind the Twin - Episode 02 Mistrz świata w motocrossie, Dave Thorpe, opowiada nam o trudnych warunkach jazdy w Islandii „Wiatr może stanowić problem, motocykliści muszą być odpowienio przygotowani. Doświadczyliśmy silnego wiatru, ale uczestnicy dobrze sobie z tym poradzili”

Rozległe krajobrazy ustąpiły miejsca nieograniczonej niczym jeździe

Nasi partnerzy

Niezapomniane trasy

Model Africa Twin jest idealnym partnerem dla 30 motocyklistów ruszających razem z nami na przygodę życia po księżycowych krajobrazach Islandii.