Honda Adventure Roads

Południowa Afryka 2019

Honda CRF1000L Africa Twin zaparkowana na poboczu drogi z widokiem na pustynię Karoo.

W 2019 roku ruszyliśmy przez górskie przełęcze, wśród oszałamiających widoków pustyni Karoo, przełęcz Swartberg i kończąc na Przylądku Dobrej Nadziei. Złożona z 12 etapów trasa o długości 3736 km wiodła przez zapierające dech w piersiach krajobrazy Południowej Afryki, które dane jest podziwiać tylko nielicznym.

Ogłoszono miejsce, w którym odbędzie się edycja 2024 programu wyprawowego Honda Adventure Roads. Tym razem wybór padł na Maroko. Zapoznaj się z tym nowym i ekscytującym rozdziałem, który ma miejsce w tym roku, korzystając z poniższego przycisku.

Maroko 2024 Śledź nas

Kierowca na motocyklu jadący przez trudne tereny Południowej Afryki.

Najgorsze drogi na świecie bywają niekiedy najlepsze

Republika Południowej Afryki była dla naszej grupy kierowców najtrudniejszym sprawdzianem umiejętności kierowania motocyklem, ale i nawigacji z użyciem elektronicznego notesu i szczegółowych wytycznych. Każdy dzień na drodze do Przylądka Dobrej Nadziei stawiał przed nami coraz to nowe wyzwania.

Kierowca na motocyklu jadący przez trudne tereny Południowej Afryki.

Przyjaźń

Jazda w towarzystwie innych miłośników Africa Twin to także wspólne doświadczenia na trasie i nowe przyjaźnie. Można nauczyć się od innych nowych umiejętności i odkryć, że czasami cel nie jest najważniejszy, a liczy się przede wszystkim podróż.

Kierowca na motocyklu jadący przez trudne tereny Południowej Afryki.

Niezapomniane chwile

Podróż przez różne kraje i kultury jest ożywcza dla duszy, pozwalając lepiej zrozumieć, jak wygląda życie innych ludzi na świecie, które często tak bardzo różni się od naszego. Rozmowy z ludźmi spotykanymi na trasie zawsze były bardzo interesujące i nie zawsze dotyczyły motocykli.