Honda Adventure Roads - Maroko 2024.

Zamknij

Program Honda Adventure Roads wkracza w nowy rozdział, który umożliwi fanom motocykla Africa Twin podróżowanie z nami przez trzy lata kolejne lata. Najbliższa wyprawa Honda Adventure Roads odbędzie się w Maroku, gdzie Africa Twin w ekscytującej 10-dniowej ekspedycji wróci do swoich korzeni, podążając śladami poprzednich rajdów Dakar.

 

Wszystkie 30 miejsc przewidzianych dla motocyklistów chcących uczestniczyć w wyprawie Honda Adventure Roads drogami i bezdrożami Maroka jest już zajętych. Nadal możesz zarejestrować się poniżej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące naszej nadchodzącej podróży do Maroka. Rejestrując się w celu otrzymywania aktualizacji dotyczącego wydarzenia, dowiesz się jako pierwszy o wydarzeniu w 2025 r. i będziesz mieć możliwość wcześniejszego zarejestrowania swojego zainteresowania.

 

OTRZYMUJ AKTUALNOŚCI O WYDARZENIU

Marokański krajobraz z wyprawowymi motocyklami Hondy.

Wyzwanie

Nowością na wyprawie HAR2024 będzie samodzielne nawigowanie z pomocą systemu Tripy II, co jeszcze spotęguje wrażenie wyjątkowości. Zespól HAR przygotował na Maroko specjalny itinerer, który pokazuje topografię terenu oraz wysokości nad poziomem morza. Z jego pomocą kierowcy mogą skutecznie przełamywać kolejne granice swoich możliwości. Podróż rozpoczyna się w Agadirze. Stamtąd prowadzi na wschód, w stronę złotych wydm pustyni M’hamid oraz wokół okrągłej góry Gara Medouar. Uczestnicy będą mieli okazję przejechać przez strome zbocza kanionu Dades, skąd obiorą kurs na zdradliwe górskie przełęcze i doliny prowadzące do Fezu, miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury. Biegnąca dalej na północ trasa prowadzi przez coraz bardziej zielone tereny, aż do Parku Narodowego Tazekka. Cała wyprawa kończy się w mieście Nador.

Marokański krajobraz z wyprawowymi motocyklami Hondy.

Ucz się od najlepszych

Ucz się, jadąc u boku najlepszych, ponieważ do wyprawy dołączą członkowie fabrycznego zespołu rajdowego HRC*. Będą służyć cennymi wskazówkami, inspirować do przełamywania własnych słabości, ramię w ramię pokonywać trudny teren, a wieczorami zasiadać przy wspólnej kolacji.

*Pod warunkiem potwierdzenia kalendarza wyścigów na 2024 rok.

Marokański krajobraz z wyprawowymi motocyklami Hondy.

Noclegi w duchu prawdziwej przygody

Od momentu, gdy przybędziesz na lotnisku w Agadirze, aż po wylot z Nadoru, trafisz pod troskliwą opiekę Hondy. Musisz zabrać ze sobą jedynie ubiór motocyklowy... i ducha przygody. Kierowcy będą mieszkać w luksusowych marokańskich hotelach i tradycyjnych obozach biwakowych, gdzie można bez przeszkód podziwiać wspaniałość rozgwieżdżonego nieba. Na całej wyprawie będą dostępni przewodnicy i dedykowani mechanicy, służąc uczestnikom wszelkim niezbędnym wsparciem. Organizatorzy zapewniają opony i paliwo. Po każdym noclegu zabierzemy nawet bagaże i przewieziemy w nowe miejsce, tak aby kierowcy mogli się skupić wyłącznie na jeździe i wszystkich przyjemnych aspektach. Na wyprawie można liczyć na zmagania z trudnym terenem i piękne scenerie, a także bliski kontakt z fascynującą marokańską kulturą, w tym na specjalnie organizowanych, wyjątkowych imprezach.

Marokański krajobraz z wyprawowymi motocyklami Hondy.

Bez żadnych kompromisów

Poznaj najnowszy model Africa Twin, z kompletem naszych akcesoriów. Hartowany w boju i poddawany ciężkim próbom na każdej wyprawie Adventure Roads. Africa Twin to niezawodny partner każdego motocyklisty marzącego o prawdziwej, surowej przygodzie. Niestrudzony kompaktowy koń pociągowy, z dwucylindrowym silnikiem i agresywną rajdową stylizacją, której pierwotne kształty nadawali członkowie zespołu HRC. 

Plan i mapa trasy wyprawy Honda Adventure Roads.

Trasa wyprawy Maroko 2024.

Zapoznaj się z planowaną trasą wyprawy Honda Adventure Roads 2024 w Maroku. 


Grupa motocyklistów na Islandii.

Filozofia

Wyprawa Honda Adventure Roads to znacznie więcej niż tylko jazda pełna adrenaliny. Jej istotą jest prawdziwa przygoda. Taka, w której kierowcy pokonują własne granice, fizyczne i psychiczne. Organizowane przez nas imprezy poddają próbie możliwości ludzi i maszyn, zabierając ich w miejsca, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. Jednak chodzi w nich o wiele więcej. Od oglądania wielorybów na Islandii, aż po noce w spędzane w namiotach Lavvu pod gwiazdami na Przylądku Północnym — pokazujemy uczestnikom nowe horyzonty, kultury i narody. W wyprawach Honda Adventure Roads nie chodzi jedynie o dotarcie do mety, ale o bogactwo przeżyć i wrażeń, które czeka po drodze. 

Kierowcy na drogach.

Przygoda

Jeździsz, aby odkrywać i podejmować wyzwania. Jeździsz, by być wolnym. Mamy miejsce dla osób takich jak Ty. Odkryj społeczność Honda Adventure Roads — ucieleśnienie ducha przygody i potęgi pracy zespołowej. Dzięki organizowanym przez nas wydarzeniom — w krajach takich jak Norwegia, Islandia czy Republika Południowej Afryki — kierowcy wspólnie starają się przejechać najbardziej niesprzyjające tereny: od zapierających dech w piersiach szczytów po bezwzględne, surowo piękne pustynie, tworząc po drodze trwałe więzi oraz budując tętniącą życiem, zwartą społeczność. Zobaczysz, że rdzeniem funkcjonowania społeczności są wspólne doświadczenia. I być może znajdziesz tam inspirację, aby zaznaczyć własną obecność na świecie i trwale się zapisać w historii wypraw Honda Adventure Roads.

Eksperci wyjaśniający różne rzeczy grupie kierowców.

Eksperci

Gdy dołączysz do inicjatywy Honda Adventure Roads na największą wyprawę swojego życia, znajdziesz się w gronie wyjątkowych ludzi. Przez lata w poprzednich edycjach wydarzenia gościliśmy plejadę gwiazd zespołu HRC Dakar, w tym Ricky'ego Brabeca, Adriena Van Beverena i Nacho Cornejo, a także legendę serii MX, Dave'a Thorpe'a. Przekazywali oni uczestnikom bezcenną wiedzę, ale także służyli wielką inspiracją. W nadchodzącej imprezie dołączy do nas hiszpański zawodnik enduro Kirian Mirabet, słynący z niesamowitych umiejętności panowania nad motocyklem. Będzie on zawsze pod ręką dla wszystkich uczestników szukających porady, wskazówek i ukierunkowania na całej trasie wyprawy.  

Widok z tyłu na kierowcę na Hondzie CRF1100 ATAS z akcesoriami turystycznymi.

W wyprawie Honda Adventure Roads uczestnicy będą mieli okazję jechać legendarnymi motocyklami Africa Twin. Zaprojektowanym z myślą o przekraczaniu granic w każdym terenie. Lekkie podwozie i elastyczne zawieszenie o dużym skoku zapewniają zdecydowane i zwinnie prowadzenie. 

Nasi partnerzy wydarzenia