Honda Adventure Roads

Nordkapp 2017

Honda Africa Twin jedzie wśród malowniczych fiordów i ośnieżonych gór Norwegii.

W marcu 2017 roku wyruszyliśmy na naszą pierwszą wyprawę Honda Adventure Roads do Nordkapp: 40 kierowców, 8 dni, 3750 km. Trasa wiodła wśród malowniczych fiordów i ośnieżonych gór Norwegii. Ci, którzy wtedy z nami byli, nigdy tego zapomną.

Ogłoszono miejsce, w którym odbędzie się edycja 2024 programu wyprawowego Honda Adventure Roads. Tym razem wybór padł na Maroko. Zapoznaj się z tym nowym i ekscytującym rozdziałem, który ma miejsce w tym roku, korzystając z poniższego przycisku.

Maroko 2024 Śledź nas

Honda Africa Twin na trasie przez Nordkapp.

Rozkosze północy

Szosy i bezdroża o stopniu trudności od średniego do wysokiego wystawiły umiejętności kierowców na próbę, z której wszyscy wyszli silniejsi. Na całej trasie wyprawy uczestnikom pomagali nasi przewodnicy i ambasadorzy Hondy.

Honda Africa Twin na trasie przez Nordkapp.

Bliskie znajomości

Doświadczenie wspólnej jazdy wytwarza w uczestnikach niepowtarzalną więź i poczucie koleżeństwa, które niekiedy trwają przez wiele lat po zakończeniu przygody. Podczas podróży przez Nordkapp kierowcy nierzadko zdobywali nowe umiejętności, z pomocą trenerów HRC i ucząc się od siebie nawzajem.

Honda Africa Twin na trasie przez Nordkapp.

Niezapomniane chwile

W jednej chwili zza zakrętu może wyłonić się widok, który na zawsze odciśnie piętno na Twojej duszy swym niewypowiedzianym pięknem. Zatrzymujesz się wtedy, bierzesz głęboki oddech, robisz zdjęcia i w końcu jedziesz dalej. Takie chwile nie zdarzają się znów tak często, ale za to sposób ich nie zauważyć.