CB500X

MIASTO TO WSPÓŁCZESNA DŻUNGLA.

 
CB500X zaparkowany wśród gór
CB500X zaparkowany wśród gór

Model CB500X jest przeznaczony dla osób kochających wolność, które chcą poskromić miejską dżunglę. Motocykl wyposażono w mocny, dwucylindrowy silnik i zawieszenie o długim skoku, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas pełnych przygód wypraw.

WYRÓŻNIAJĄCA CECHA

Swobodnie pracujący, dwucylindrowy silnik sprawia, że motocykl CB500X to dynamiczna maszyna, którą możesz wybrać się w każdą podróż, by przeżyć kolejną przygodę. Przygotuj się na niezapomniane chwile. Zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić płynną, przyjemną jazdę trakcie przemieszczania się przez miasto, sunięcia ulicami z dużą prędkością lub pokonywania dróg gruntowych (sugerujemy użycie słuchawek).

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się wyjątkowym elementom, które sprawiają, że nazwa CB500X automatycznie kojarzy się z przygodą.

WEŹ ŻYCIE W SWOJE RĘCE

Wyróżnij się.

Wzornictwo zastosowane w modelu CB500X zachęca do wyruszenia ku przygodzie. Inspirowany legendarnym modelem Africa Twin — i wzbogacony o nowe elementy graficzne — łączy nieregularne kształty z agresywnym wyglądem, a wysoka szyba zapewnia komfort.

KOMPAKTOWY SILNIK

Wyjątkowa wszechstronność.

Motocykl CB500X jest wyposażony w dwucylindrowy silnik, który sprawdzi się na każdej drodze. Mocny, zrywny i wydajny nawet podczas dłuższych podróży: da Ci wolność, o jakiej marzysz. Podobnie jak w przypadku innych większych modeli z rodziny, posiada też sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty, które upraszcza zmianę biegów na wyższe i pozwala kontrolować blokadę tylnego koła podczas nagłej redukcji biegu.

CB500X, zbliżenie na silnik, zdjęcie studyjne
CB500X, zbliżenie na tylne koło, zdjęcie studyjne
CB500X, zdjęcie motocykla obok siedzącego motocyklisty, w krajobrazie górskim
CB500X, zdjęcie lewej strony kierownicy

REGULOWANE OPCJE KONTROLI

Odpowiedni na daleką podróż.

Motocykl CB500X jest wyposażony w atrakcyjny kontrastowy wyświetlacz LCD ze wskaźnikami wybranego biegu i konieczności zmiany biegu. Uchwyty kierownicy o zmiennym przekroju ułatwiają sterowanie i zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem, a pełne oświetlenie LED – obejmujące wskaźniki – stanowi wykończenie najwyższej jakości. Długi, teleskopowy widelec o średnicy 41 mm ma regulację wstępnego napięcia sprężyny, podobnie jak tylny amortyzator z systemem Pro-Link.

CB500X, zbliżenie na zestaw wskaźników

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

Aplikacja Honda Motorcycles Europe