Honda Africa Twin Adventure Sports - zbliżenie na wyświetlacz TFT
Honda Africa Twin Adventure Sports - zbliżenie na wyświetlacz TFT

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ PODCZAS DŁUGICH PODRÓŻY - CRF1100L

Honda Africa Twin Adventure Sports jest gotowa do podróży. Doskonale sprawdzi się zarówno w mieści, jak i na bezdrożach. Ponieważ droga może być długa, korzystaj ze wsparcia zaawansowanych systemów, które możesz obsługiwać za pomocą kolorowego, dotykowego wyświetlacza wielofunkcyjnego TFT.

Nowa zaawansowana technologia w motocyklu Africa Twin

Nowatorskie zaawansowane rozwiązania modelu Africa Twin przydadzą się w wielu różnych okolicznościach. Znajdziesz tu nowy dotykowy 6,5-calowy ekran z matrycą TFT i interfejsem Apple CarPlay, tempomat, układ ABS umożliwiający optymalne hamowanie w zakręcie, sześć konfigurowalnych trybów jazdy i wiele więcej. Wytrzymała maszyna o doskonałych osiągach i nowoczesnych technologiach dostępnych na wyciągnięcie ręki.

 
Przewiń

PRECYZYJNY, FUNKCJONALNY WYŚWIETLACZ WIELOFUNKCYJNY

Kolorowy, dotykowy wyświetlacz wielofunkcyjny (MID) o przekątnej 6,5" wyświetla wszystkie niezbędne informacje na temat trybów jazdy Hondy Africa Twin.

Wyświetlaj informacje tak, jak chcesz – środek wyświetlacza MID można skonfigurować tak, aby wyświetlał informacje powiązane z wybranym trybem jazdy. Każdy z czterech fabrycznych i dwa konfigurowane tryby jazdy można wybrać za pomocą elementu sterującego w lewym górnym rogu dotykowego ekranu TFT o przekątnej 6,5" - tak, jak w przypadku konfiguracji SHOWA EERA. Jest również łatwy w użyciu w rękawicach.

Apple CarPlay®

Stały kontakt ze światem jest bardzo ważny, zwłaszcza w długiej podróży. Wyświetlacz MID oferuje aplikację Apple CarPlay®, która umożliwia obsługę telefonów Apple iPhone® za pomocą dotykowego ekranu TFT podczas jazdy (telefon iPhone® należy podłączyć do gniazda USB umieszczonego po prawej stronie wyświetlacza MID). Na ekranie można wyświetlić aplikacje nawigacyjne, a zestaw słuchawkowy Bluetooth zamontowany do kasku umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych lub słuchanie muzyki.

ZOBACZ, CO JEST DLA CIEBIE WAŻNE

KOLOROWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY TFT 6,5" Z MOŻLIWOŚCIĄ KONFIGURACJI

Honda Africa Twin Adventure Sports - zbliżenie na wyświetlacz TFT
Honda Africa Twin Adventure Sports - zbliżenie na wskaźniki

Łączność Bluetooth

Wyświetlacz MID oferuje również bezprzewodową łączność Bluetooth dla urządzeń iPhone® lub urządzeń wyposażonych w system Android. Po zsynchronizowaniu możesz uzyskać dostęp do list odtwarzania i nawiązywać lub odbierać połączenia za pośrednictwem zestawu słuchawkowego w kasku bez zdejmowania rąk z kierownicy.