Honda SH300i

Wyglądaj zawsze stylowo

Widok przedstawiający model Honda SH300i z boku, zdjęcia studyjne przedstawiające model Honda SH300i z przodu i z tyłu, podczas jazdy w mieście.
Widok przedstawiający model Honda SH300i z boku, zdjęcia studyjne przedstawiające model Honda SH300i z przodu i z tyłu, podczas jazdy w mieście.

Bezkonkurencyjny

Widok przedstawiający model Honda SH300i z boku, w nowoczesnym otoczeniu.
Widok przedstawiający model Honda SH300i z boku, w nowoczesnym otoczeniu.
Przewiń

Logo motocykla Honda SH300i.

Ikona stylu.

Dzięki wysokiej klasy stylistyce, ekscytującym osiągom i zwinności model SH300i jest gotowy zarówno do pokonywania miejskich slalomów, jak i do jazdy po otwartych drogach.

Szybka jazda

Klasyczna maszyna na współczesne czasy.

Ceniona ze względu na lekką konstrukcję, ponadczasowo piękna seria SH łączy klasyczny styl z nowoczesnością. Nie tracąca na popularności Honda SH300i jest teraz wyposażona w udoskonalony wyświetlacz LCD, zmodyfikowany przedni widelec, regulowane tylne zawieszenie i jasne światła LED. Smukłe linie tego modelu uzupełniają nowe kolory oraz 16-calowe koła, które dopełniają wyrazistą, nowoczesną stylizację.

Zbliżenie na cyfrowy wyświetlacz modelu SH300i.
Zbliżenie na tylne zawieszenie Hondy SH300i.
Widok przedstawiający model Honda SH300i z górnym kufrem z tyłu, podczas jazdy w mieście.
Zbliżenie na diodowe światła modelu SH300i.

Niekwestionowany faworyt

Nasz skuter SH300i zapewnia przyjemną jazdę

Uwielbiany za styl i niezawodność, model ten stał się szybko symbolem jakości wykonania i wysokich osiągów. Krytycy chwalą go za wytrzymałą konstrukcję i niepowtarzalny styl, dzięki którym idealnie nadaje się do jazdy w zatłoczonym mieście — przy tylu pochwałach nie dziwi jego popularność wśród europejskich kierowców, którzy szukają stylowego skutera.

Widok przedstawiający model Honda SH300i z przodu, podczas jazdy w mieście.

Praktyczne detale

Przyjrzyj się bliżej detalom, które wyróżniają model na tle konkurencji.

Praktyczne detale

Przyjrzyj się bliżej detalom, które wyróżniają model na tle konkurencji.

Płynna jazda

Jedź na czele ruchu drogowego.

Zdjęcie studyjne przedstawiające widok modelu Honda SH300i z boku, prezentujące jego nowoczesną, wyrazistą stylistykę.

Poruszający się płynnie skuter SH300i o wyrazistej i skupionej stylistyce naprawdę przyciąga uwagę.

Model SH300i jest wyposażony w mocny 4-zaworowy, jednocylindrowy silnik chłodzony cieczą o pojemności 279 cm3. Zwiększony moment obrotowy i moc 18,5 kW pozwalają na błyskawiczne przyspieszenie i szybkie ruszanie ze świateł. Doceniany za oszczędność model umożliwia ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zredukowanie kosztów dojazdów. 

Wyjątkowo inteligentny

Inteligentny model SH300i ma 2 kluczyki — system Smart Key ułatwia obsługę i zwiększa poziom zabezpieczenia skutera. Za jego pomocą można uruchomić zapłon lub wysunąć siedzenie z odległości 2 m od skutera — wystarczy nacisnąć jeden przycisk. 

Zbliżenie na pilot modelu Honda SH300i.

Moc na zawołanie. Za pomocą pilota modelu SH300i można uruchomić silnik i uzyskać dostęp do przestrzeni bagażowej

Spraw, aby był Twój

Wyposaż skuter SH300i w oryginalne akcesoria Honda i spersonalizuj go w dowolny sposób.

Niezależnie od celu podróży, dobierz akcesoria, które odpowiadają Twojemu trybowi życia — kufer główny zapewniający dodatkową przestrzeń bagażową, ogrzewane uchwyty, szybę przednią i koc do jazdy w niskich temperaturach. Wybieraj z bogatej oferty dodatków, które zostały zaprojektowane z myślą o Twoim skuterze Honda SH300i.

Zbliżenie na kufer górny modelu Honda SH300i, będący w użyciu.

Zaprojektowane z myślą o uzupełnieniu dynamicznego i agresywnego stylu modelu SH300i akcesorium w postaci górnego kufra jest zamykane, wodoodporne i zapewnia łatwo dostępną, dodatkową przestrzeń bagażową.

Zbliżenie na przód modelu Honda SH300i, prezentujące osłony uchwytów.

Osłony uchwytów skutera SH300i nadają mu bardziej solidny wygląd i zapewniają doskonałą ochronę przed zimnym wiatrem i deszczem.

SH300i Air Force

Colour R-evolution special edition

SH300i Air Force to wyjątkowy projekt, idealnie sprawdzający się jako model najpopularniejszy wśród dojeżdżających do pracy: wyjątkowe kolory, takie jak matowe szarości, czernie i kolory wojskowe, łączą się z efektem cieniowania lakieru. SH300 Air Force został zaprojektowany jako „skuter miejski z najwyższej półki”, pokonujący korki niczym myśliwiec. 

 

 

 

Zobacz więcej skuterów