CB500F

DZIŚ ZDECYDUJ, JAKIM
CHCESZ BYĆ MOTOCYKLISTĄ

 
CB500F, prawa strona, motocykl zaparkowany w nocy na środku drogi
CB500F, prawa strona, motocykl zaparkowany w nocy na środku drogi

Jedno spojrzenie. Wystarczy chwila, aby w pełni poczuć jedność z modelem CB500F. Wiesz, że został zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Uśmiechasz się. Bije od Ciebie pewność siebie podkreślona agresywną sylwetką motocykla typu naked oraz ostrą stylizacją. Droga stoi otworem. Cała jest Twoja.

WYRWIJ SIĘ Z CODZIENNOŚCI

Jesteś w trasie. Słyszysz dźwięk swobodnie pracującego, dwucylindrowego silnika. Wzrasta Twoja pewność siebie. Dzięki sugestywnym dźwiękom wydobywającym się z układu wydechowego jazda motocyklem CB500F staje się wyjątkowym doświadczeniem, pozwalając zapomnieć o szarej codzienności (sugerujemy użycie słuchawek).

Szczegóły mają znaczenie

Przyjrzyj się wyjątkowym elementom, które sprawiają, że motocykl CB500F ma status legendy.

CZYSTA FORMA

Prawdziwy dreszczyk emocji. W czystej formie.

Motocykl CB500F został odarty ze zbędnych ozdób. Zwarta, agresywna konstrukcja ujawnia rzędowy dwucylindrowy silnik maszyny, a szeroka, aluminiowa kierownica o zmiennym przekroju dodaje motocyklowi zadziorności. Specjalnie ukształtowany zbiornik paliwa odpowiada za smuklejszą budowę maszyny, a uzyskana w ten sposób większa pojemność pozwala cieszyć się dłuższymi przejażdżkami. Wyraziste, nowe elementy graficzne wyróżniają się na tle kosmicznie wyglądającego lakieru niezależnie od wybranego koloru.

CZAS NA ZMIANY

Doskonale sprawdza się w obu zastosowaniach.

Szybko przyspiesza po zatrzymaniu na czerwonym świetle lub sunie po otwartym terenie z dużą prędkością dzięki sześciobiegowej skrzyni płynnie działającej przy wysokich obrotach: motocykl CB500F nigdy Ci się nie znudzi.

CB500F, zbliżenie na silnik
CB500F, zbliżenie na tylne koło
CB500F, widok z przodu z prawej strony, nocą na tle miasta
CB500F, zbliżenie na podwójny kanał dolotowy

W PEŁNI WYPOSAŻONY…

Motocykl CB500F jest wyposażony w czytelny panel wskaźników LCD wyświetlający białe cyfry na ciemnym tle wraz ze wskaźnikami wybranego biegu i konieczności zmiany biegu. Uchwyty kierownicy o zmiennym przekroju ułatwiają sterowanie i zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem, a oświetlenie LED – obejmujące wskaźniki – stanowi wykończenie najwyższej jakości. Długi, teleskopowy widelec o średnicy 41 mm ma regulację wstępnego napięcia sprężyny, podobnie jak jednorurowy tylny amortyzator wysokiej jakości z systemem Pro-Link.

CB500F, zbliżenie na zestaw wskaźników

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

Aplikacja Honda Motorcycles Europe