CB1000R Neo Sports Café

Surowy, bezkompromisowy i w stylu retro

Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z przodu pod kątem, graficzne szare tło, zbliżenie na logo Hondy oraz widok z tyłu pod kątem.
Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z przodu pod kątem, graficzne szare tło, zbliżenie na logo Hondy oraz widok z tyłu pod kątem.

Nieokiełznany charakter

CB1000R Neo Sports Café – zbliżenie z przodu.
CB1000R Neo Sports Café – zbliżenie z przodu.

Posłuchaj, jak ryczy

Przewiń

Logo Honda CB1000R.

Zero kompromisów

Imponujący i oszałamiający nowy wygląd – model CB1000R jest jeszcze bardziej odchudzony.

Nowa uliczna tożsamość

Sportowy motocykl typu naked, który robi wrażenie.

Kompaktowy, ale dobrze zbudowany – wystarczy rzut oka, aby zauważyć, że akcenty z polerowanego metalu odzwierciedlają tradycyjny charakter zrywnego café racera. To potężna bestia, którą idealnie się prowadzi. Jeśli masz w sobie na tyle odwagi, przywitaj się z modelem Honda CB1000R.

Honda CB1000R Neo Sports Café – zbliżenie na reflektor.
Honda CB1000R Neo Sports Café – zbliżenie na przednie koło.
Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z boku.
Honda CB1000R Neo Sports Café – zbliżenie na zbiornik paliwa.

Oszczędny i zadziorny

Jeszcze bardziej minimalistyczny naked.

Nowy minimalistyczny model CB1000R otrzymał od nas przydomek Neo Sports Café. Zaprojektowany na nowo od kół aż po kierownicę, z wyraźnie zaznaczonymi metalowymi akcentami – to indywidualista o agresywnym charakterze. Silnik i osłony wykończone lakierem w kolorze głębokiej czerni pozwalają motocyklowi rzucać zupełnie nowy cień, zaznaczając tym samym swoją obecność na ulicach i podczas postoju.

Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z tyłu pod kątem, zbliżenie podczas jazdy ulicą.

Cechy wyróżniające

Przyjrzyj się wyjątkowym szczegółom modelu CB1000R. Unikalne połączenie sportowego motocykla typu naked i minimalistycznego stylu Café Racer, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Cechy wyróżniające

Przyjrzyj się wyjątkowym szczegółom modelu CB1000R. Unikalne połączenie sportowego motocykla typu naked i minimalistycznego stylu Café Racer, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Wybór należy do Ciebie

Możesz wybrać całkowity minimalizm lub sięgnąć po wersję z kilkoma dodatkami.

Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z boku CB1000R Neo Sports Café Motocykl zaprojektowany z myślą o zupełnie nowym podwoziu i wyposażony w nowoczesne zawieszenie Showa oraz hamulce z układem ABS – przednie są montowane radialnie. Rzędowy, czterocylindrowy silnik o pojemności 998 cm3 jest obsługiwany przez elektronicznie sterowaną przepustnicę – do dyspozycji są trzy tryby jazdy oraz tryb użytkownika. Motocykl jest także wyposażony w antyhoppingowe sprzęgło z funkcją asysty, układ hamowania silnikiem, system sterujący momentem obrotowym, kompletne oświetlenie LED-owe oraz zestaw wskaźników LCD.
Honda CB1000R+ Neo Sports Café – widok z boku CB1000R+ Neo Sports Café Ten model jest wyposażony we wszystkie elementy wymienione wyżej, ale dostępny z następującymi akcesoriami fabrycznymi: podgrzewane manetki, aluminiowe panele przedniego błotnika, aluminiowe nakładki tylne, przednią szybkę z aluminiowymi wstawkami, nakładkę siedzenia z aluminiowymi wstawkami, kratę chłodnicy z logo CB1000R oraz quickshifter.

Zobacz specyfikację

Prowokuje do jazdy

Sportowe zacięcie i agresywny wygląd

Niezwykle dynamiczny czterocylindrowy silnik o pojemności 998 cm3 – wyposażony w kute tłoki z wysokim stopniem sprężania tak jak w Hondzie CBR1000RR – przymocowano do zupełnie nowego podwozia: mocnej, stalowej, pojedynczej ramy grzbietowej z jednostronnym wahaczem. Maksymalna moc to 145,5 KM (107 Kw) przy 10 500 obr./min w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 104 Nm przy 8250 obr./min gwarantuje duże przyspieszenie w każdej sytuacji. To ekscytujące połączenie znakomitych osiągów i kontrolowanej mocy w pełnym zakresie prędkości obrotowych.

Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z przodu pod kątem, magazyn w tle.

Krótkie przełożenie pierwszego, drugiego i trzeciego biegu oraz sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty sprawiają, że zmiana biegów podczas jazdy wijącymi się uliczkami daje jeszcze więcej przyjemności.

Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z boku podczas wjeżdżania na rampę.

Motocykl, który wygląda i zachowuje się zupełnie inaczej niż wszystkie dostępne wcześniej maszyny.

Odpowiednia moc

Opis procesu dostarczania mocy i działania trybów jazdy.

Honda CB1000R Neo Sports Café – widok z boku na kierowcę siedzącego na motocyklu przed budynkiem.

Dzięki możliwości zapisu osobistej konfiguracji kierowca może panować nad nowym modelem CB1000R podczas jazdy w mieście lub pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa na drogach pozamiejskich.

Najwyższy stopień kontroli mocy oraz najwyższe osiągi są zasługą elektronicznie sterowanej przepustnicy. Układ ten działa w ramach trzech trybów jazdy, a w połączeniu z systemem sterującym momentem obrotowym (HSTC) tworzy porywającą kombinację, dzięki której kierowca zechce jechać jeszcze energiczniej, dalej i dłużej.

Tryb Rain

Najniższe ustawienie mocy zapewnia maksymalny stopień hamowania silnikiem i wysoki poziom kontroli systemu HSTC. Niższe poziomy mocy i momentu obrotowego skupiają się na trzech pierwszych biegach najbardziej potrzebnych podczas jazdy w deszczu.

Tryb Standard

Ten tryb wykorzystuje średnie ustawienie mocy, kontroli systemu HSTC i siły hamowania silnikiem. Pozwala zredukować moc pierwszego i drugiego biegu do krzywej, która zahacza o dolny próg trybu Sport. Zmniejszony moment obrotowy przy minimalnym otwarciu przepustnicy pozwala zachować płynną i stabilna jazdę podczas przyspieszania i zwalniania. Tryb ten pozwala także na mały uślizg tylnego koła przy jednoczesnym zapewnieniu przyczepności koła przedniego.

Tryb Sport

Gdy zapragniesz nowych wrażeń, tryb ten pozwoli Ci wykorzystać najwyższe ustawienia mocy przy najniższym poziomie siły hamowania silnikiem i kontroli systemu HSTC, gwarantując 100% mocy na każdym z sześciu biegów. To jak uwolnienie bestii: maksymalny moment obrotowy w każdym położeniu przepustnicy i przy niskim stopniu kontroli systemu HSTC.

Tryb użytkownika

Programowalny tryb dający kierowcy możliwość precyzyjnego dostosowania trzech ustawień, które można zapisać i wykorzystać w przyszłości.