CB650R
NEO SPORTS CAFÉ

ZAMIEŃ NUDĘ NA DRESZCZYK EMOCJI.

 

Motocyklista jadący na CB650R Neo Sports Café nocą na tle miasta
Motocyklista jadący na CB650R Neo Sports Café nocą na tle miasta

Każdy dzień jest podróżą. Wyrusz w swoją z modelem CB650R. Wyjątkowa wydajność należącego do rodziny Neo Sports Café sportowego motocykla CB650R typu naked o zadziornym rysie. Ze swoim niepowtarzalnym stylem, dopracowanym zawieszeniem i unowocześnionym wyposażeniem jest gotowy, aby zabrać Cię w niezapomnianą miejską przygodę.

MINIMALISTYCZNY I KONKRETNY

Przyjrzyj mu się wnikliwie i wybierz najlepszy kolor.
Obróć Obróć
Powiększenie Powiększenie
Rotate Rotate
Powiększenie Powiększenie
Wybierz wariant kolorystyczny

  EFEKTY DŹWIĘKOWE NAŚLADUJĄCE SILNIK CZTEROCYLINDROWY

  Zwiększ obroty silnika i poczuj, jak motocykl CB650R nabiera życia. Zamknij oczy i posłuchaj doskonale zharmonizowanej symfonii silnika czterocylindrowego wygrywanej przez poskręcane rury wydechowe i kompaktowy tłumik. Zostań królem szosy (sugerujemy użycie słuchawek).

  Rider on front facing CB650R in studio
  Rider on front facing CB650R in studio

  MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

  Minimum zmartwień, maksymalna przyjemność z jazdy.

  Nowa CB650R ma elegancki, opływowy kształt pasujący do Twojego wyrafinowanego miejskiego stylu. Wyjątkowo zwarta, mocna konstrukcja przypomina minimalistyczną stylistykę retro odwzorowaną w modelu CB1000R Neo Sports Café. Zakrzywione linie współgrają z ostrymi kątami, a inaczej ukształtowane panele boczne i smukłe mocowanie tablicy rejestracyjnej z tyłu nadają dodatkowej dynamiki. W motocyklu CB650R mniej oznacza więcej.

  SILNIK, W KTÓRYM SIĘ ZAKOCHASZ

  Stworzony, aby go używać. I cieszyć się nim.

  Czterocylindrowy, 16-zaworowy silnik rzędowy DOHC zaprojektowano po to, aby go maksymalnie wykorzystać. Krótko zestopniowana skrzynia biegów i dynamiczny przypływ mocy zapewniają fantastyczne przyspieszanie, czemu towarzyszy przenikliwe brzmienie silnika wspinającego się na obroty. To niezapomniane przeżycie. Sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty ułatwia zmianę biegów na wyższe i nagłą redukcję biegu, podczas gdy system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control) odpowiada za przyczepność koła tylnego. To arcydzieło inżynierii. Baw się dobrze podczas jazdy.

  CB650R Neo Sports Café, prawa strona, zbliżenie na silnik i przednie koło, zdjęcie studyjne
  CB650R Neo Sports Café, zbliżenie na rurę wydechową, zdjęcie studyjne
  CB650R Neo Sports Café nocą na tle miasta
  Zbliżenie na przedni reflektor CB650R Neo Sports Café nocą na tle miasta

  W PEŁNI WYPOSAŻONY

  Wszystko, czego potrzebujesz. Nic, co stanęłoby Ci na drodze.

  Motocykl klasy premium wymaga sprzętu najwyższej jakości. Pełne oświetlenie LED nadaje motocyklowi wyrafinowany i nowoczesny wygląd, a charakterystyczna okrągła lampa przednia rzuca intensywny snop światła o błękitnym zabarwieniu. Pod siedzeniem umieszczono gniazdo USB do ładowania smartfona, a zestaw wskaźników — o poprawionej przejrzystości — jest teraz wykonany z wysokiej jakości wyświetlacza LCD zawierającego m.in. kontrolki wybranego biegu i konieczności zmiany biegu.

  CB650R Neo Sports Café zbliżenie na kierownicę
  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

  W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe z galerią ciekawych filmów.