CRF1100L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS.

WYTYCZAJ NOWE SZLAKI.

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej lewej perspektywy
Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej lewej perspektywy

PIĘKNY, SŁONECZNY DZIEŃ.

Widzisz horyzont za wspaniałą kopułą nieba? Oczywiście, że tak. Ale Ty patrzysz jeszcze dalej. Zastanawiasz się, co znajduje się za kolejnym. Znamy to uczucie. Dlatego zaprojektowaliśmy Hondę Africa Twin Adventure Sports. Motocykl wyposażony w zaawansowane funkcje i rozwiązania, którym możesz objechać Świat.

ŚCIEŻKA AUDIO Z DŹWIĘKIEM DWUCYLINDROWEGO SILNIKA.

Odkręć manetkę i ciesz się przygodą, pokonując kolejne kilometry w rytm dynamicznego, dwucylindrowego silnika (sugerujemy użycie słuchawek).

Przewiń

SZCZEGÓŁY MAJĄ ZNACZENIE.

Przyjrzyj się bliżej innowacyjnym technologiom, które sprawiają, że Honda Africa Twin Adventure Sports jest tak wyjątkowa.

ZABIERZ SWÓJ MOTOCYKL NA WYCIECZKĘ.

Kiedy spędzasz w siodle kolejny dzień, każdy szczegół może mieć duże znaczenie.

Tworząc model Africa Twin Adventure Sports, zwróciliśmy szczególną uwagę na komfort. To ważne, ponieważ duży zbiornik paliwa zapewni Ci naprawdę długą podróż. Przednia owiewka doskonale chroni przed wiatrem, a szyba o regulowanej wysokości minimalizuje turbulencje powietrza odczuwalne na kasku. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, wyposażyliśmy motocykl w nowe, podwójne reflektory LED ze światłami dziennymi (DRL), które zapewniają doskonałą widoczność w ciągu dnia. Reflektory mają funkcję świateł skrętu, która zapewnia doświetlanie wybranych stref z uwzględnieniem prędkości jazdy i kąta pochylenia motocykla. Podgrzewane manetki podnoszą komfort podczas długich przelotów, a gniazdo zasilające umożliwia ładowanie przenośnych urządzeń. Bezdętkowe opony znacząco ułatwiają naprawy w trasie.

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający brudny motocykl w pustynnym otoczeniu z przedniej prawej perspektywy

RASOWY DŁUGODYSTANSOWIEC.

Gotowy na wyprawę? Nie ma lepszego partnera do podróży tam, gdzie kończy się droga.

Africa Twin Adventure Sports oferuje wiele praktycznych funkcji, które znacznie ułatwią daleką podróż. Możesz jechać naprawdę długo. Dlatego motocykl ma wiele rozwiązań, które Ci w tym pomogą. Podobnie jak model Africa Twin, motocykl oferuje cztery fabryczne i dwa konfigurowane tryby jazdy, inercyjny moduł pomiarowy (IMU), system HSTC, układ ABS aktywnie działający w zakrętach, system Wheelie Control oraz dotykowy ekran TFT, Apple CarPlay® i Bluetooth.

Opcjonalne elektroniczne sterowane zawieszenie SHOWA EERA

Gdy będziesz się zastanawiać nad wyborem nowej Hondy Africa Twin Adventure Sports pomyśl o tym, dokąd może Cię zaprowadzić droga, którą wyruszysz... dlatego oferujemy opcjonalne elektronicznie sterowane zawieszenie SHOWA ELECTRONICALLY EQUIPPED RIDE ADJUSTMENT (SHOWA EERA), które zapewni optymalny komfort w każdych warunkach. Trzy fabrycznie zaprogramowane tryby optymalizują charakterystykę zawieszenie podczas jazdy w trasie, jazdy miejskiej oraz jazdy terenowej. Elektroniczna regulacja wstępnego napięcia sprężyny tylnego zawieszenie (podczas postoju) umożliwia dostosowanie właściwości zawieszenia do obciążenia motocykla (jazda solo, jazda z pasażerem lub bagażem).

Honda Africa Twin Adventure Sports - zbliżenie na przednie zawieszenie

Opcjonalne zawieszenie SHOWA EERA™

Honda Africa Twin Adventure Sports - widok przedstawiający motocykl na pustyni z góry, z przedniej lewej perspektywy

Opcjonalna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów

Opcjonalna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów

Unikalna, sześciobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) to wyposażenie opcjonalne, którego zakup warto rozważyć. Umożliwia automatyczną i manualną zmianę przełożeń z wykorzystaniem czujnika G (wybór za pomocą dotykowego ekranu TFT), który optymalizuje trakcję tylnego koła podczas zmiany biegów w terenie.

Honda Africa Twin Adventure Sport - widok przedstawiający brudny motocykl na pustyni z prawego profilu

Dwa różne motocykle Africa Twin

Gotowi na przygodę. Wybierz tutaj.

Honda Africa Twin - zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z prawego profilu
Honda Africa Twin Adventure Sports - zdjęcie studyjne przedstawiające motocykl z prawego profilu

Africa Twin Adventure Sports

Africa Twin

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE

W aplikacji Honda Motorcycles Europe możesz stworzyć swoją Hondę według własnej wizji. To bardzo proste. Wybierz motocykl i jego kolor. Następnie za pomocą funkcji rzeczywistości rozszerzonej zobaczysz, jak maszyna będzie wyglądała w Twoim garażu. Aplikacja ma wbudowany katalog akcesoriów, z którego możesz wybierać żądane elementy. W aplikacji jest też podpięty kanał YouTube Honda Motorcycles Europe, z galerią superciekawych filmów.

Pobierz dla systemu iOS

Pobierz dla systemu Android

HONDA MOTORCYCLES EXPERIENCE