Gwarancja Twojej Hondy

Dwuletnia gwarancja dostępna jest w standardzie dla każdego nowego motocykla i skutera Hondy. Będzie obowiązywała bez limitu kilometrów i chroniła Cię przed wszelkimi wadami materiału bądź wykonania.

Jesteś bezpieczny

Szczegóły i warunki gwarancji znajdują się w książce gwarancyjnej Twojego motocykla lub Warunkach Europejskiej Gwarancji Honda wydawanych wraz z Certyfikatem Gwarancyjnym.

Motocykle z serii CRF-F posiadają trzymiesięczną gwarancję obowiązującą od dnia zakupu.

Jazda po Europie

Wszystkie modele drogowe naszych motocykli i skuterów posiadają europejską gwarancję.

Gwarancja na oryginalne akcesoria Hondy

Oryginalne akcesoria Hondy to gwarancja idealnego dopasowania, wyjątkowej funkcjonalności i integralnej stylistyki.

Oryginalne akcesoria Hondy zamontowane przez naszego dealera w momencie pierwszej rejestracji, przed pierwszym przeglądem, są objęte dwuletnią gwarancją. Akcesoria zakupione po pierwszej rejestracji i przeglądzie, są objęte roczną gwarancją lub czasem gwarancji motocykla. W zależności od tego, która trwa dłużej. Jeżeli jakiekolwiek akcesoria Hondy okażą się w tym okresie wadliwe, zostaną naprawione lub wymienione przez autoryzowanego dealera, zakładając że użytkownik przestrzegał warunków gwarancji.

Oryginalne części serwisowe Hondy

Twoja Honda to połączenie części, które idealnie do siebie pasują, tworząc razem spójną całość. Dzięki zastosowaniu oryginalnych części Hondy podczas przeglądów i czynności serwisowych, Twój motocykl będzie jeszcze dłużej cieszył Cię komfortem, jakością i bezpieczeństwem na najwyższym poziomie.

Nasze części są identycznej jakości jak te użyte podczas produkcji motocykli Honda, dzięki czemu optymalnym kosztem fundujesz sobie niezawodność i spokój ducha.

Oryginalne części Hondy są dostępne u wszystkich naszych dealerów. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszymi serwisantami u najbliższego dealera.